Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

на І семестр 2021-2022 н.р. (денне відділення)

п/п

ПІБ викладача

День тижня

Час консультації

Місце проведення

1

Мірошник Зоя Михайлівна

понеділок

15.30-16.50

303 ауд. (кафедра)

2

Гапоненко Лариса Олександрівна

понеділок

14.00-15.20

304 ауд.

3

Гергель Євгеній Леонідович

вівторок

15.00-16.00

307 ауд. (деканат)

4

Шестопалова Олена Петрівна

вівторок

14.00-15.20

304 ауд.

5

Остапчук Олена Євгенівна

п’ятниця

14.00-15.20

304 ауд.

6

Шаповал Іванна Миколаївна

четвер (чисельник)

14.00-15.20

308 ауд. (деканат)

7

Бондар Катерина Миколаївна

понеділок

14.00-15.20

311 ауд.

8

Чаркіна Олена Анатоліївна

середа

14.00-15.20

311 ауд.

9

Горбачова Ольга Юріївна

понеділок

14.00-15.20

304 ауд.

10

Сошина Юлія Миколаївна

середа (чисельник)

14.00-15.20

322 ауд.

11

Свірська Жанна Миколаївна

середа

14.00-15.20

304 ауд.

12

Шило Оксана Сергіївна

п’ятниця

15.30-16.50

311 ауд.

Завідувач кафедри                                                                                                                                           З.М.Мірошник

 

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

на І семестр 2021-2022 н.р. (заочне відділення)

п/п

ПІБ викладача

День тижня

Час консультації

Місце проведення

1

Мірошник Зоя Михайлівна

понеділок

14.00-15.20

303 ауд. (кафедра)

2

Гапоненко Лариса Олександрівна

середа

14.00-15.20

322 ауд.

3

Гергель Євгеній Леонідович

середа

14.00-15.00

307 ауд. (деканат)

4

Шестопалова Олена Петрівна

вівторок

14.00-15.20

304 ауд.

5

Остапчук Олена Євгенівна

понеділок (знаменник)

12.30-13.40

303 ауд. (кафедра)

 

6

Шаповал Іванна Миколаївна

четвер (знаменник)

12.30-13.40

308 ауд. (деканат)

 

7

Бондар Катерина Миколаївна

п’ятниця

11.00-12.30

303 ауд. (кафедра)

 

8

Чаркіна Олена Анатоліївна

середа

09.30-10.50

303 ауд. (кафедра)

 

9

Горбачова Ольга Юріївна

вівторок

12.30-13.50

311 ауд.

 

10

Сошина Юлія Миколаївна

середа (знаменник)

11.00-12.30

322 ауд.

 

11

Свірська Жанна Миколаївна

п’ятниця

14.00-15.20

322 ауд.

 

12

Великодна Мар’яна Сергіївна

середа

13.30-14.30

311 ауд.

 

13

Шило Оксана Сергіївна

п’ятниця

14.00-15.20

303 ауд. (кафедра).

           

Завідувач кафедри                                                                                                                                           З.М.Мірошник

17238

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙмВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

на ІІ семестр 2020-2021 н.р. (денне відділення)


п/п

ПІБ викладача

День тижня

Час консультації

Місце проведення

1

Мірошник Зоя Михайлівна

понеділок

15.30-16.50

303 ауд. (кафедра)

2

Гапоненко Лариса Олександрівна

понеділок

15.30-16.50

304 ауд.

3

Гергель Євгеній Леонідович

вівторок

14.00-15.00

307 ауд. (деканат)

4

Шестопалова Олена Петрівна

вівторок

14.00-15.20

304 ауд.

5

Остапчук Олена Євгенівна

вівторок

14.00-15.20

304 ауд.

6

Шаповал Іванна Миколаївна

понеділок

13.50-15.10

308 ауд. (деканат)

7

Бондар Катерина Миколаївна

вівторок

14.00-15..20

311 ауд.

8

Чаркіна Олена Анатоліївна

четвер

13.50-15.20

311 ауд.

9

Горбачова Ольга Юріївна

понеділок

13.50-14.30

311 ауд.

10

Сошина Юлія Миколаївна

середа

13.50-14.50

322 ауд.

11

Великодна Мар’яна Сергіївна

середа (чисельник)

14.00-15.20

311 ауд.

12

Шило Оксана Сергіївна

п’ятниця

13.50-15.20

311 ауд.

13

Свірська Жанна Миколаївна

п’ятниця (чисельник)

13.50-15.20

322 ауд.


 ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

на ІІ семестр 2020-2021 н.р. (заочне відділення)


п/п

ПІБ викладача

День тижня

Час консультації

Місце проведення

1

Мірошник Зоя Михайлівна

понеділок

14.00-15-20

303 ауд. (кафедра)

2

Гапоненко Лариса Олександрівна

вівторок

15.30-16.50

304 ауд.

3

Гергель Євгеній Леонідович

середа

10.00-11.00

307 ауд. (деканат)

4

Шестопалова Олена Петрівна

вівторок

12.30-13.50

304 ауд.

5

Остапчук Олена Євгенівна

середа

11.00-12.30

303 ауд. (кафедра)

 

6

Шаповал Іванна Миколаївна

вівторок

12.30-13.50

308 ауд. (деканат)

 

7

Бондар Катерина Миколаївна

п’ятниця

12.30-13.50

303 ауд. (кафедра)

 

8

Чаркіна Олена Анатоліївна

вівторок

12.30-13.50

303 ауд. (кафедра)

 

9

Горбачова Ольга Юріївна

понеділок

15.30-16.50

311 ауд.

 

10

Сошина Юлія Миколаївна

понеділок (знаменник)

11.00-12.00

322 ауд.

 

11

Шило Оксана Сергіївна

понеділок

11.00-12.30

303 ауд. (кафедра).

 

12

Свірська Жанна Миколаївна

п’ятниця (знаменник)

13.50-15.20

322 ауд.

           

 

Графік консультацій для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія (вибіркові дисципліни) по кафедрі практичної психології на І семестр 2020-2021 н.р. (денна, заочна форми навчання та поза аспірантурою)


 

Завідувач кафедри                                                                                                                                                    д.психол.н., проф. З.М.Мірошник

14773

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

на І семестр 2020-2021 н.р. (денне відділення)


 

п/п

ПІБ викладача

День тижня

Час консультації

Місце проведення

1

Мірошник Зоя Михайлівна

понеділок

15.30-16.50

303 ауд. (кафедра)

2

Гапоненко Лариса Олександрівна

середа (чисельник)

13.50-14.50

304 ауд.

3

Гергель Євгеній Леонідович

вівторок

14.00-15.00

307 ауд. (деканат)

4

Шестопалова Олена Петрівна

понеділок

13.50-15.10

304 ауд.

5

Остапчук Олена Євгенівна

середа

14.00-15.20

304 ауд.

6

Шаповал Іванна Миколаївна

четвер

13.50-15.10

308 ауд. (деканат)

7

Бондар Катерина Миколаївна

п’ятниця

13.50-15.10

311 ауд.

8

Чаркіна Олена Анатоліївна

понеділок

14.00-15.20

311 ауд.

9

Горбачова Ольга Юріївна

середа

15.30-16.50

311 ауд.

10

Сошина Юлія Миколаївна

середа (знаменник)

15.30-16.30

322 ауд.

11

Великодна Мар’яна Сергіївна

середа (чисельник)

14.00-15.20

311 ауд.

12

Шило Оксана Сергіївна

понеділок

15.50-16.50

311 ауд.

13

Свірська Жанна Миколаївна

п’ятниця

15.30-16.50

322 ауд.

Завідувач кафедри                                                                                                                                                    д.психол.н., проф. З.М.Мірошник

 

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

на І семестр 2020-2021 н.р. (заочне відділення)


 

п/п

ПІБ викладача

День тижня

Час консультації

Місце проведення

1

Мірошник Зоя Михайлівна

понеділок

10.40-12-10

303 ауд. (кафедра)

2

Гапоненко Лариса Олександрівна

вівторок (чисельник)

12.30-13.30

322 ауд.

3

Гергель Євгеній Леонідович

середа

14.00-15.00

307 ауд. (деканат)

4

Шестопалова Олена Петрівна

понеділок

15.30-16.50

304 ауд.

5

Остапчук Олена Євгенівна

вівторок

11.00-12.30

303 ауд. (кафедра)

 

6

Шаповал Іванна Миколаївна

вівторок

09.30-10.50

308 ауд. (деканат)

 

7

Бондар Катерина Миколаївна

вівторок

12.30-13.50

303 ауд. (кафедра)

 

8

Чаркіна Олена Анатоліївна

четвер

11.00-12.30

303 ауд. (кафедра)

 

9

Горбачова Ольга Юріївна

середа

13.50-14.30

311 ауд.

 

10

Сошина Юлія Миколаївна

четвер (знаменник)

11.00-12.00

322 ауд.

 

11

Шило Оксана Сергіївна

вівторок

12.40-13.40

303 ауд. (кафедра).

 

12

Свірська Жанна Миколаївна

п’ятниця

14.00-15.20

322 ауд.

           

Завідувач кафедри                                                                                                                                                    д.психол.н., проф. З.М.Мірошник

9441

 

Термін  денне відділення  заочне відділення 
 2018-19 н.р. ІІ семестр  завантажити  завантажити
ВИТЯГ з протоколу №2 засідання кафедри практичної психології від 17 жовтня 2019 року Про допуск до захисту магістерських робіт  завантажити  
 2018-19 н.р. І семестр  завантажити  завантажити

ВИТЯГ з протоколу №2 засідання кафедри практичної психології від 13 вересня 2018 року Про допуск до захисту магістерських робіт 

завантажити  завантажити

ВИТЯГ з протоколу №2 засідання кафедри практичної психології від 13 вересня 2018 року Про допуск до захисту магістерських робіт 

 завантажити завантажити
 2017-18 н.р.ІІ семестр  завантажити завантажити
 2017-18 н.р. І семестр  завантажити  завантажити
 2016-17 н.р. ІІ семестр
 завантажити завантажити 
2016-17 н.р. І семестр завантажити завантажити
2757

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

на І семестр 2016-2017 н.р. (денне відділення)

п/п

ПІБ викладача День тижня Час консультації Місце проведення
1 Мірошник Зоя Михайлівна понеділок 13.40-15-10 303 ауд. (кафедра)
2 Гапоненко Лариса Олександрівна понеділок 13.40-15.10 303 ауд. (кафедра)
3 Гергель Євгеній Леонідович вівторок 13.40-14.40 307 ауд. (деканат)
4 Шестопалова Олена Петрівна середа 13.40-15.10 303 ауд. (кафедра)
5 Остапчук Олена Євгенівна вівторок 13.40-15.10 303 ауд. (кафедра)
6 Шаповал Іванна Миколаївна четвер 13.40-15.10 303 ауд. (кафедра)
7 Макаренко Наталія Миколаївна понеділок 15.10-16.10 303 ауд. (кафедра)
8 Бондар Катерина Миколаївна четвер 13.40-15.10 303 ауд. (кафедра)
9 Чаркіна Олена Анатоліївна понеділок 13.40-15.10 308 (деканат)
10 Горбачова Ольга Юріївна середа 13.40-15.10 303 ауд. (кафедра)
11 Туркова Дар’я Михайлівна понеділок 13.40-15.10 303 ауд. (кафедра)
12 Сошина Юлія Миколаївна вівторок 13.40-14.40 303 ауд. (кафедра)
13 Михайленко Оксана Юріївна четвер (чисельник) 13.10-14.10 303 ауд. (кафедра)
14 Лисечко Маргарита Валеріївна четвер 13.40-15.10 303 ауд. (кафедра)
15 Кушніренко Ірина Борисівна середа (чисельник) 13.40-14.40 303 ауд. (кафедра)
16 Шило Оксана Сергіївна четвер 13.40-14.40 303 ауд. (кафедра)

Завідувач кафедри                                                                                                                                                 д.психол.н., проф. З.М.Мірошник

 

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

на І семестр 2016-2017 н.р. (заочне відділення)

п/п

ПІБ викладача День тижня Час консультації Місце проведення
1 Мірошник Зоя Михайлівна понеділок 13.40-15-10 303 ауд. (кафедра)
2 Гапоненко Лариса Олександрівна вівторок 12.10-15.10 303 ауд. (кафедра)
3 Гергель Євгеній Леонідович середа 12.10-13.10 307 ауд. (деканат)
4 Шестопалова Олена Петрівна четвер 12.10-13.40 303 ауд. (кафедра)
5 Остапчук Олена Євгенівна понеділок 12.10-13.40 303 ауд. (кафедра)
  6 Шаповал Іванна Миколаївна четвер 12.10-13.40 303 ауд. (кафедра)
  7 Макаренко Наталія Миколаївна понеділок 16.10-17.10 303 ауд. (кафедра)
  8 Бондар Катерина Миколаївна четвер 12.10-13.40 303 ауд. (кафедра)
  9 Чаркіна Олена Анатоліївна четвер (чисельник) 12.10-13.40 303 ауд. (кафедра)
  10 Горбачова Ольга Юріївна середа 12.10-13.40 303 ауд. (кафедра)
  11 Туркова Дар’я Михайлівна понеділок 15.10-16.40 303 ауд. (кафедра)
  12 Сошина Юлія Миколаївна вівторок 12.10-13.10 303 ауд. (кафедра)
  13 Михайленко Оксана Юріївна четвер (знаменник) 12.10.-13.10 303 ауд. (кафедра)
  14 Лисечко Маргарита Валеріївна п’ятниця (чисельник) 12.10-13.40 303 ауд. (кафедра)
  15 Кушніренко Ірина Борисівна середа (знаменник) 12.10-13.10 303 ауд. (кафедра)
  16 Шило Оксана Сергіївна четвер (чисельник) 15.10-16.10 303 ауд. (кафедра)
           

Завідувач кафедри                                                                                                                                                 д.психол.н., проф. З.М.Мірошник

876
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31