Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

Проектна команда Криворізького державного педагогічного університету, що працює на кафедрах практичної та загальної психології, радісно розповідає про свою довгоочікувану перемогу в міжнародному проекті Erasmus+ CBHE "BURN" (101129379), який отримав фінансування від Європейського союзу. Проект BURN спрямований на проектну мету «Урядування, мир, безпека та людський розвиток» та задачами є посилення спроможності українських ВНЗ щодо інтеграції та надання консультацій у кризових ситуаціях та травмочутливої підтримки в гострих кризових ситуаціях переміщеним особам) студентам університетів, освітянам, та громади, які постраждали від війни. Міжнародний проект відзначається своєю глибокою спрямованістю на розвиток психологічної підтримки університетських спільнот, що відчули на собі наслідки війни та конфлікту.

зображення viber 2023 08 12 13 42 18 279

Виразно вітаємо та висловлюємо щиру прихильність команді науковців Криворізького державного педагогічного університету, а особливо авторам проекту: Бондар К. (КДПУ), Задорожній І. (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка), Головко О.В. (Університет Тарту). Зокрема Др.Бондар була ініціаторкою проекту за каденції стажування в Міжнародному психоаналітичному університеті Берліна, який виступив одним із партнерів європейського консорціуму.

Завдяки ініціативним командам Криворізького державного педагогічного університету та їхній співпраці з партнерами країн Європейського союзу – Естонії, Німеччини та Латвії, а також провідними українськими університетами, зокрема Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка, Горлівським інститутом іноземних мов Донбаського державного педагогічного університету, Херсонським державним університетом ім. та Мелітопольським державним педагогічним університетом, вдасться здійснити вагомий внесок у вдосконалення методів надання психологічної допомоги.

У світі складних викликів, які постали перед Україною внаслідок військового конфлікту, важливо надавати підтримку та сприяти відновленню психологічного стану та подолання травм для тих, хто цього потребує. Проект «BURN» передбачає реалізацію широкого спектру заходів, таких як розробку освітніх курсів для бакалаврату, магістратури, тренінги, вебінари, а також обмін досвідом між висококваліфікованими фахівцями. Ці заходи змінюють роль мосту між передовими практиками в галузі психологічної підтримки та сучасними потребами університетських спільнот під час процесу відновлення після військового конфлікту.

Загальний бюджетний проект для Криворізького державного педагогічного університету становить понад 48 000 євро. Ця фінансова підтримка сприятиме успішній реалізації важливих завдань та цілого проекту, що спрямовано на зміцнення психологічної підтримки та сприяння співпраці між університетами та іншими партнерами.

22930

У період з листопаду 2022 р. по лютий 2023 р. команда Криворізького державного педагогічного університету у складі завідувача кафедри практичної психології д.психол.н., професора Зої Михайлівни Мірошник, к. пед.н., доцента Лариси Олександрівни Гапоненко, к.пед.н., доцента Олени Анатоліївни Чаркіної, очолювана проректором з наукової роботи д.пед.н., професором Вітою Анатоліївною Гаманюк, долучилася до розробки грантового проєкту Erasmus+ KA2 за напрямом «Supporting Well-being of Mothers and Children Affected by War in Ukraine» (ID 101129332).

Проєкт з акронімом «NADIIA» став результатом наукової і професійної колаборації 10 закладів вищої освіти, у т.ч. Kutahya Dumlupinar Universitesi (Turkey) та Wyzsza Szkola Gospodarki z Siedzibaw Bydgoszcz (Poland).

Проєкти з розвитку потенціалу вищої освіти – це проєкти міжнародної співпраці партнерів на основі обміну досвідом і кращими практиками різних країн світу. Мета Програми і, відповідно, проєктів КА2 – підтримка реформ задля підвищення якості вищої освіти, зближення і зрозумілості систем вищої освіти у всьому світі.

ER-1.png

22669
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30