Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

13 грудня 2023 року в рамках Договору про спільну діяльність між Криворізьким державним педагогічним університетом і Дніпропетровським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України на базі Тренінг-цетру "Лідер ХХІ століття" відбулася чергова професійно-орієнтована зустріч з головним судовим експертом групи психологічних досліджень Белічко Альоною Миколаївною, яка ознайомила здобувачів ВО зі специфікою судово-психологічної експертизи суїцидальної поведінки неповнолітніх (у т. ч. посмертної), вимогами до рівня підготовки і професійно-важливих якостей судового експерта; охарактеризувала перспективи розвитку професії з огляду на інтеграційні процеси і запити вітчизняного та світового ринків праці. На жаль, через системний збій в роботі мережі "Київстар" не всі бажаючі мали змогу під'єднатися до Зум-конференції, однак ми обов'язково проведемо низку інформаційних заходів із залученням наших партнерів та потенційних стейкхолдерів навесні.

Щиро дякуємо фахівцям Дніпропетровського НДЕКЦ за плідну співпрацю, обмін досвідом, актуальну практико-орієнтовану інформацію і вітаємо з прийдешніми Новорічними святами!

 Альона_Белічко_3.png  Альона_Белічко_2.png

 

24204

15.11.2023 р. на реалізацію Договору про співпрацю між Криворізьким державним педагогічним університетом і Навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут», а також Додаткової угоди про наукову і професійну взаємодію, обмін досвідом та спільні ініціативи між кафедрою практичної психології, Тренінг-центром «Лідер ХХІ століття» і Лабораторією психологічного консультування та тренінгів НРЗВО КПДІ, к.пед.н., доц. Чаркіною Оленою Анатоліївною було проведено «гостьову» лекцію на тему «Селф-коучинг як технологія особистісного розвитку в умовах війни».

У Зум-конференції взяли участь близько 40 осіб з числа науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти. Висловлюємо вдячність колективу закладу-партнеру за «гостинний прийом» і затишну атмосферу професійного спілкування, а також сподіваємось на якомога скорішу «живу» зустріч у стінах Alma mater після Перемоги.

P.S. З матеріалами презентації можна ознайомитися тут

Self-coaching.jpg   SelfCoachingModel.png

23789

У вівторок, 28.02.2023 р. (у Річницю звільнення України від німецько-фашистських загарбників), відбувся вебінар-практикум "Синдром річниці. Як жити, не впадаючи у відчай?" (Технології розвитку резильєнтності особистості) для магістрів додаткових спеціальностей, які вивчають дисципліну "Кризова психологія". У заході взяли участь понад 30 осіб. 

Річниці трагічних подій завжди викликають складні, а часто й неконтрольовані почуття, суперечливі думки та об'єктивно невмотивовані імпульсивні вчинки, що отримали назви "синдрому річниці", "синдрому біженця", "синдрому провини вцілілого" тощо.

З причинами, механізмами цих психологічних явищ та технологіями розвитку резильєнтності (життєстійкості) особистості ознайомила присутніх доц., к.пед.н. Олена Чаркіна. Посилання на матеріали воркшопу тут

 

     Мир_в_Україні.jpeg   1_.png

21484

Дякуємо всім, хто, незважаючи на складну безпекову ситуацію в місті і нестабільний Інтернет-зв'язок, долучилися до нашої роботи сьогодні та надсилаємо обіцяну презентацію.

І, користуючись нагодою, запрошуємо на наступний вебінар-практикум "Синдром річниці. Як жити, не впадаючи у відчай?" (Технології розвитку резильєнтності особистості), що відбудеться у вівторок, 28.02.2023 р. о 14.30 за тим же посиланням: 

https://us04web.zoom.us/j/6337526978?pwd=RTk5L1poWWJmMGNYdkYxS3pRM3ZaUT09

Ідентифікатор конференції 6337526978;
Код доступу 7jsFDW.

Зміст воркшопу Олени Чаркіної "СТОСУНКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ, АБО ЯК ЗБЕРЕГТИ КОХАННЯ НА ВІДСТАНІ?"

можна переглянути тут

2_.png  10.02.2023.jpg

21314

На реалізацію Договору про спільну діяльність між Криворізьким державним педагогічним університетом в особі ректора – Шрамка Ярослава Владиславовича і Дніпропетровським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України в особі директора Коротаєва Володимира Миколайовича, а також Додаткової угоди між кафедрою практичної психології КДПУ в особі завідувача, доктора психологічних наук, професора Мірошник Зої Михайлівни та лабораторією досліджень у сфері інформаційних технологій Дніпропетровського НДЕКЦ МВС в особі завідувача Бикова Олега Григоровича 22 вересня 2022 року було організовано та проведено професійно-орієнтовану зустріч з головним судовим експертом групи психологічних досліджень Белічко Альоною Миколаївною, яка змістовно, послідовно і доступно ознайомила здобувачів ВО зі специфікою роботи експерта-психолога, різними видами судово-психологічних експертиз, вимогами до рівня підготовки і професійно-важливими якостями судового експерта.

Зустріч відбулася за ініціативи керівника Тренінг-центру «Лідер XXI століття», кандидата педагогічних наук, доцента кафедри практичної психології Чаркіної Олени Анатоліївни та заступника завідувача лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій Дніпропетровського НДЕКЦ МВС Василюка Юрія Федоровича в атмосфері ділового і, водночас, невимушеного спілкування, під час якого присутні здобувачі ВО мали можливість поставити професійно-орієнтовані запитання і отримати компетентні відповіді фахівців.

Дякуємо нашим партнерам за відкритість до діалогу, неупередженість і високі моральні якості!

22_09_1.png   22_09_2.png

 

22_09_3.png  22_09_0.png

 

20140

Можна переглянути тут 

 ТЦ_777.jpg

20139

ПТСР_у_дітей.jpg

 

Зі змістом воркшопу Юлії Сошиної
можна ознайомитись тут
18781

 

Зі змістом воркшопу Олени Чаркіної
можна ознайомитись тут 
18769

  

 

Зі змістом воркшопу Олени Шестопалової
можна ознайомитись тут
18716

18714
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30