Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

13 грудня 2023 року в рамках Договору про спільну діяльність між Криворізьким державним педагогічним університетом і Дніпропетровським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України на базі Тренінг-цетру "Лідер ХХІ століття" відбулася чергова професійно-орієнтована зустріч з головним судовим експертом групи психологічних досліджень Белічко Альоною Миколаївною, яка ознайомила здобувачів ВО зі специфікою судово-психологічної експертизи суїцидальної поведінки неповнолітніх (у т. ч. посмертної), вимогами до рівня підготовки і професійно-важливих якостей судового експерта; охарактеризувала перспективи розвитку професії з огляду на інтеграційні процеси і запити вітчизняного та світового ринків праці. На жаль, через системний збій в роботі мережі "Київстар" не всі бажаючі мали змогу під'єднатися до Зум-конференції, однак ми обов'язково проведемо низку інформаційних заходів із залученням наших партнерів та потенційних стейкхолдерів навесні.

Щиро дякуємо фахівцям Дніпропетровського НДЕКЦ за плідну співпрацю, обмін досвідом, актуальну практико-орієнтовану інформацію і вітаємо з прийдешніми Новорічними святами!

Альона_Белічко_3.png  Альона_Белічко_2.png

15.11.2023 р. на реалізацію Договору про співпрацю між Криворізьким державним педагогічним університетом і Навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут», а також Додаткової угоди про наукову і професійну взаємодію, обмін досвідом та спільні ініціативи між кафедрою практичної психології, Тренінг-центром «Лідер ХХІ століття» і Лабораторією психологічного консультування та тренінгів НРЗВО КПДІ, к.пед.н., доц. Чаркіною Оленою Анатоліївною було проведено «гостьову» лекцію на тему «Селф-коучинг як технологія особистісного розвитку в умовах війни».

У Зум-конференції взяли участь близько 40 осіб з числа науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти. Висловлюємо вдячність колективу закладу-партнеру за «гостинний прийом» і затишну атмосферу професійного спілкування, а також сподіваємось на якомога скорішу «живу» зустріч у стінах Alma mater після Перемоги.

P.S. З матеріалами презентації можна ознайомитися тут

Self-coaching.jpg   SelfCoachingModel.png

У вівторок, 28.02.2023 р. (у Річницю звільнення України від німецько-фашистських загарбників), відбувся вебінар-практикум "Синдром річниці. Як жити, не впадаючи у відчай?" (Технології розвитку резильєнтності особистості) для магістрів додаткових спеціальностей, які вивчають дисципліну "Кризова психологія". У заході взяли участь понад 30 осіб.

Річниці трагічних подій завжди викликають складні, а часто й неконтрольовані почуття, суперечливі думки та об'єктивно невмотивовані імпульсивні вчинки, що отримали назви "синдрому річниці", "синдрому біженця", "синдрому провини вцілілого" тощо.

З причинами, механізмами цих психологічних явищ та технологіями розвитку резильєнтності (життєстійкості) особистості ознайомила присутніх доц., к.пед.н. Олена Чаркіна. Посилання на матеріали воркшопу тут

Мир_в_Україні.jpeg   1_.png

Дякуємо всім, хто, незважаючи на складну безпекову ситуацію в місті і нестабільний Інтернет-зв'язок, долучилися до нашої роботи сьогодні та надсилаємо обіцяну презентацію.

І, користуючись нагодою, запрошуємо на наступний вебінар-практикум "Синдром річниці. Як жити, не впадаючи у відчай?" (Технології розвитку резильєнтності особистості), що відбудеться у вівторок, 28.02.2023 р. о 14.30 за тим же посиланням:

Ідентифікатор конференції 6337526978;
Код доступу 7jsFDW.

Зміст воркшопу Олени Чаркіної "СТОСУНКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ, АБО ЯК ЗБЕРЕГТИ КОХАННЯ НА ВІДСТАНІ?"

можна переглянути тут

2_.png  10.02.2023.jpg

На реалізацію Договору про спільну діяльність між Криворізьким державним педагогічним університетом в особі ректора – Шрамка Ярослава Владиславовича і Дніпропетровським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України в особі директора Коротаєва Володимира Миколайовича, а також Додаткової угоди між кафедрою практичної психології КДПУ в особі завідувача, доктора психологічних наук, професора Мірошник Зої Михайлівни та лабораторією досліджень у сфері інформаційних технологій Дніпропетровського НДЕКЦ МВС в особі завідувача Бикова Олега Григоровича 22 вересня 2022 року було організовано та проведено професійно-орієнтовану зустріч з головним судовим експертом групи психологічних досліджень Белічко Альоною Миколаївною, яка змістовно, послідовно і доступно ознайомила здобувачів ВО зі специфікою роботи експерта-психолога, різними видами судово-психологічних експертиз, вимогами до рівня підготовки і професійно-важливими якостями судового експерта.

Зустріч відбулася за ініціативи керівника Тренінг-центру «Лідер XXI століття», кандидата педагогічних наук, доцента кафедри практичної психології Чаркіної Олени Анатоліївни та заступника завідувача лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій Дніпропетровського НДЕКЦ МВС Василюка Юрія Федоровича в атмосфері ділового і, водночас, невимушеного спілкування, під час якого присутні здобувачі ВО мали можливість поставити професійно-орієнтовані запитання і отримати компетентні відповіді фахівців.

Дякуємо нашим партнерам за відкритість до діалогу, неупередженість і високі моральні якості!

22_09_1.png   22_09_2.png

22_09_3.png  22_09_0.png