Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

На реалізацію Договору про спільну діяльність між Криворізьким державним педагогічним університетом в особі ректора – Шрамка Ярослава Владиславовича і Дніпропетровським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України в особі директора Коротаєва Володимира Миколайовича, а також Додаткової угоди між кафедрою практичної психології КДПУ в особі завідувача, доктора психологічних наук, професора Мірошник Зої Михайлівни та лабораторією досліджень у сфері інформаційних технологій Дніпропетровського НДЕКЦ МВС в особі завідувача Бикова Олега Григоровича 22 вересня 2022 року було організовано та проведено професійно-орієнтовану зустріч з головним судовим експертом групи психологічних досліджень Белічко Альоною Миколаївною, яка змістовно, послідовно і доступно ознайомила здобувачів ВО зі специфікою роботи експерта-психолога, різними видами судово-психологічних експертиз, вимогами до рівня підготовки і професійно-важливими якостями судового експерта.

Зустріч відбулася за ініціативи керівника Тренінг-центру «Лідер XXI століття», кандидата педагогічних наук, доцента кафедри практичної психології Чаркіної Олени Анатоліївни та заступника завідувача лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій Дніпропетровського НДЕКЦ МВС Василюка Юрія Федоровича в атмосфері ділового і, водночас, невимушеного спілкування, під час якого присутні здобувачі ВО мали можливість поставити професійно-орієнтовані запитання і отримати компетентні відповіді фахівців.

Дякуємо нашим партнерам за відкритість до діалогу, неупередженість і високі моральні якості!

22_09_1.png   22_09_2.png

22_09_3.png  22_09_0.png