30 грудня 2020 року об 11.00 в головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться церемонія урочистого відкриття інноваційної локації для розвитку фізичної культури й спортивної майстерності здобувачів освіти – спеціалізованої аудиторії-скеледрому кафедри фізичної культури та методики її викладання.

Лекційна аудиторія № 312 КДПУ віднині поєднуватиме функції навчального приміщення й майданчику для практичних занять, стане локацією для гурткової роботи учнів шкіл міста. На відкритті скеледрому відбудеться демонстрація необхідних умінь, прийомів і навичок, про які розповість майстер спорту зі скелелазіння.

Захід проходитиме з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог відповідно до поточних карантинних обмежень. Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити цікаву освітянську й спортивну подію!

скеледром