IMG 5979

Наш університет завжди пишається своїми ветеранами – тими, хто присвятив кращі роки життя почесній справі підготовки майбутніх освітян. 17 червня 2020 року представники ректорату та психолого-педагогічного факультету КДПУ привітали з 90-річним ювілеєм Вікторію Федорівну Олійник, яка багато років працювала в нашому закладі вищої освіти, навчала та виховувала молодь.

IMG 5978

Вікторія Федорівна є ровесницею Криворізького педагогічного. Вона народилася 17 червня 1930 року, закінчила Ленінградський університет і розпочала свою трудову діяльність. Як молодий спеціаліст, пані Вікторія працювала в закладах середньої освіти нашого міста. У 1975 році вона прийшла до Криворізького педагогічного, де розпочався новий етап її життя. Вікторія Федорівна обіймала різні посади – від викладача до завідувача кафедри, захистила кандидатську дисертацію, отримала вчене звання доцента. Усе життя викладачі та студенти психолого-педагогічного факультету були другою родиною Вікторії Федорівни. Їм вона віддавала всі свої знання, енергію та завзяття. У 2000 році доцент кафедри педагогіки і методики початкової освіти В. Ф. Олійник вийшла на пенсію, але ще понад 14 років працювала викладачем, займалася науковою та методичною роботою. Вона є автором багатьох наукових праць, які зберігаються в бібліотеці КДПУ.

IMG 5977

У день її народження провідати й привітати ювілярку завітали проректор з науково-педагогічної роботи, канд. філософ. наук, доцент кафедри філософії В. П. Лисечко, декан психолого-педагогічного факультету, канд. психол. наук Є. Л. Гергель та його заступниця, доцент кафедри практичної психології, канд. психол. наук І. М. Шаповал. У теплій домашній обстановці вони вручили їй подарунки, а також вітальні листі від ректорату та факультету, якому пані Вікторія присвятила майже все своє життя. Потім були розмови, спогади, міркування про стан освіти, навчання студентської молоді. Вікторія Федорівна тепло згадувала колег, з якими працювала багато років, молодих викладачів, які сьогодні навчають і виховують нову генерацію освітян.

Громада Криворізького педагогічного приєднується до всіх привітань
і зичить Вікторії Федорівні здоров’я й невичерпного оптимізму. Многая літа!
Травень 2024