img5

6 вересня 2021 року відбулася конференція трудового колективу Криворізького педагогічного, яку було скликано з метою обрання членів Вченої ради на новий термін. За статутом університету, Вчена рада обирається на 5 років; її попередній склад було визначено 6 вересня 2016 року. Делегати всіх структурних підрозділів долучилися до роботи конференції відповідно до порядку денного.

img10

Для участі в роботі конференції зареєструвалися 123 особи з числа науково-педагогічних та інших працівників університету. Присутні заслухали інформацію вченого секретаря університету, канд. філол. наук Н. А. Березовської-Савчук і одностайно ухвалили постанову про обрання до складу Вченої ради КДПУ виборних представників із числа працівників університету за поданням структурних підрозділів. До нового складу Вченої ради увійшли 32 особи – досвідчені науково-педагогічні працівники й керівники структурних підрозділів КДПУ.

img14

Голова первинної профспілкової організації Криворізького педагогічного, канд. пед. наук, доц. Л. В. Бурман поінформувала учасників щодо обрання голови комісії з питань охорони праці. За результатами відкритого голосування головою цієї комісії було обрано виконувачку обов’язків проректора з науково-педагогічної роботи, канд. пед. наук Ю. О. Баруліну. Це рішення було ухвалено одностайно.

img15

Останнє питання порядку денного стосувалося внесення змін до двох додатків чинного колективного договору: Додатку 1 і Додатку 14. Ці частини документу було затверджено в новій редакції, яка передбачає зміни в персональному складі робочої комісії з контролю за виконанням колективного договору й комісії з питань охорони праці.