ecology290319 3

28-29 березня 2019 року небайдужі студенти, викладачі й працівники Криворізького педагогічного разом із представниками ГО «Всеукраїнська екологічна ліга» приєдналися до екологічної акції «Посади дерево своїми руками», присвяченій Міжнародному дню лісів.

Саджанці дерев і чагарників громаді КДПУ надало ГО «Міжрегіональне бюро екологічного захисту» за сприяння Нікопольського лісництва Дніпропетровського лісового господарства. 28 березня студенти природничого факультету КДПУ (гр. ЕКО-18 і гр. ФК-17) разом із заступником декана з виховної роботи В. В. Перервою і к. б. н., доцентом кафедри ботаніки та екології В. М. Савоськом взяли активну участь у екологічній акції.

ecology290319 6

Завдяки небайдужості дружньої родини природничого естетичне оформлення кампусу Криворізького педагогічного доповнять чудові весняні квіти – деревоподібна гортензія й запашний бузок, екзотична керія японська і яскрава форзиція. «Плануємо зробити сьогоднішню подію традицією нашого факультету, – розповідає В. В. Перерва. – Нові рослини будуть з’являтися одразу після отримання саджанців».

ecology290319 4

29 березня акція продовжилася за участі представниці ГО «Міжрегіональне бюро екологічного захисту» Василини Нікульнікової, яка подякувала всім, хто долучився до події і запросила приєднатися до традиційної Години Землі – щорічної міжнародної акції, покликаної привернути увагу до проблем довкілля, яка у 2019 році розпочнеться о 20:30 30 березня.

ecology290319 5

«Зелені насадження – це легені нашої планети, – підкреслив декан природничого факультету, к. б. н., доц. Е. О. Євтушенко. – Великі промислові міста, зокрема Кривий Ріг, особливо потребують озеленення: кожна рослина має значення для зменшення техногенного навантаження на міське середовище».

ecology290319 2

Голова первинної профспілкової організації КДПУ Л. В. Бурман від імені громади Криворізького педагогічного подякувала за отриманий посадковий матеріал – саджанці лип і дубів.

ecology290319 1

Учасники акції із задоволенням працювали разом: кожен охочий отримав можливість не тільки прикрасити територію університету, а й посприяти озелененню нашого міста.