lingua20 1

17 січня 2020 року на базі Криворізької спеціалізованої школи № 71 відбувся традиційний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Лінгва», який оцінювали представники Криворізького педагогічного.

Цей конкурс було створено з метою пошуку та підтримки талановитих учнів, розвитку їх лінгвістичних здібностей та задоволення потреб дітей та підлітків у професійному та суспільному самовизначенні.

lingua20 1

До складу журі увійшли завідувач кафедри російської філології та зарубіжної літератури, к. філол. н., доц. М. О. Дудніков та к. пед. н., доц. кафедри російської філології та зарубіжної літератури Н. П. Мещерякова.

Програма роботи передбачала три етапи: оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін, заочне оцінювання та захист науково-дослідницьких робіт.

lingua20 2

«Цього року в конкурсі взяли участь сім учнів. Їх роботи були найвдаліші за всю історію конкурсу. Деякі напрацювання мали певні недоліки в оформленні, але нас цікавив процес захисту, який нас дуже вразив. Діти поставилися до виконання робіт із зацікавленістю та розумінням, торкалися актуальних проблем сьогодення. Інколи бувають випадки, коли робота написана не бездоганно, але коли учні починають говорити й відбувається процес бесіди, наступає момент істини», – зазначив голова журі М. О. Дудніков.

Дослідницькі роботи містили, зокрема, важливі філософські та психологічні аспекти. Учні працювали над темами расизму, фемінізму, життя та смерті, милосердя та швидкоплинності життя.

lingua20 3

Найкращими роботами, які посіли переможні місця та будуть брати участь у обласному турі, виявилися робота з мови Софії Василець (школа № 41) і роботи із зарубіжної літератури Кристини Співак (школа № 71) та Поліни Симоненко (Криворізький навчально-виховний комплекс № 35 «Імпульс»).

Криворізький педагогічний вітає юних дослідників
і бажає нових успіхів у науковій діяльності!