zahystfim1

Викладачі й студенти факультету іноземних мов використовують засоби дистанційного навчання на різних етапах освітнього процесу. 19-20 травня 2020 року відбулися онлайн-захисти курсових робіт студентів IV курсу, які представили результати досліджень з методики навчання іноземної мови.

На захистах були присутні наукові керівники студентів гр. АНФ-16, декан факультету іноземних мов, викладачі кафедри англійської мови з методикою викладання. До складу комісії увійшли зав. кафедри англійської мови з методикою викладання, канд. філол. наук, доц. І. А. Салата, канд. пед. наук, доц. О. В. Гладка, канд. пед. наук, доц. Л. Л. Мацепура, канд. пед. наук, доц. Л. П. Гапоненко, канд. пед. наук, доц. Н. Д. Соловйова, канд. пед. наук, ст. викладач Н. І. Євтушенко, канд. пед. наук, ст. викладач О. О. Семенова, канд. пед. наук, ст. викладач Г. С. Коваленко. Здобувачі вищої освіти виступили з доповідями про підсумки виконання курсових робіт, забезпечивши належну презентацію результатів досліджень засобами платформи відеоконференцій Zoom.

zahystfim2

Тематика курсових робіт охоплювала проблеми розвитку вмінь аудіювання, монологічного, діалогічного й писемного мовлення, питання диференційованого навчання, методики навчання лексики, формування іншомовної мовленнєвої компетенції, граматичних і фонетичних навичок, навичок розуміння та говоріння; використання засобів проблемного навчання, методу проєктів, різних видів наочності, відео- та аудіоматеріалів, сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та програмного забезпечення. Обговорення студентських досліджень проходило в доброзичливій атмосфері фахового спілкування досвідчених викладачів і майбутніх спеціалістів.

zahystfim3

«Під керівництвом висококваліфікованих фахівців студенти виконали дослідження актуальних тем на належному рівні. Наукові керівники регулярно надавали здобувачам вищої освіти консультації щодо планування, проведення та оформлення досліджень. Переважна більшість студентів, попри виклики дистанційного навчання, працювала плідно, творчо й самостійно, дотримуючись правил академічної доброчесності. Загалом студенти зазначають, що написання курсової роботи виявилося простішим у дистанційному режимі - завдяки постійному контакту з науковими керівниками та їх компетентним консультаціям», - підкреслила О. В. Гладка.

Бажаємо здобувачам вищої освіти нових успіхів у царині студентської науки!

11948