ppf

Щороку на факультетах Криворізького педагогічного відбуваються традиційні посвяти в першокурсники. Цього разу прес-центр підготував допис про посвяту на психолого-педагогічному факультеті, яка проходила з дотриманням карантинних вимог.

ppf 1

Посвята відбулася одразу після конференції, під час якої першокурсники познайомилися з керівництвом факультету.

Студентська рада факультету радо привітала нових членів великої родини ППФ. Знайомство відбувалося в парку «Ювілейний», де кожен з учасників по черзі розповідав про себе. Під час жвавої бесіди першокурсники змогли чимало дізнатися про навчання та студентське життя, а також почути відповіді на запитання, що їх цікавили.

ppf 2

Наприкінці зустрічі члени студради запропонували першокурсникам провести незвичайний експеримент під назвою «Лист майбутнього». Кожен отримав конверт, у якому розповів про свої сподівання та написав, про що мріє. Усі конверти зібрали до невеличкої коробки, яку закрили та сховали. За рік студенти зможуть відкрити коробку й поділитися власними успіхами та розповісти, що вони вже зробили для досягнення своїх мрій.

«Кожного року студенти старших курсів зустрічають наших першачків на «Знайомці». Під час посвяти ми знайомимося, чудово та весело проводимо час разом», - зазначили студентки Ганна Щур (ПНП-19) та Карина Кришень (ПНП-м-16).

На завершення зустрічі дружня родина психолого-педагогічного факультету зробила спільну світлину.

Бажаємо майбутнім фахівцям творчої наснаги
та ніколи не зупинятися на досягнутому!

Травень 2024