311220 1

У Криворізькому педагогічному активно створюється матеріальна база для відпрацювання практичних умінь і навичок здобувачів вищої освіти з багатьох спеціальностей.

311220 2

30 грудня 2020 року в головному корпусі Криворізького педагогічного відбулася урочиста церемонія відкриття спеціалізованої аудиторії № 312 зі скеледромом кафедри фізичної культури та методики її викладання природничого факультету. Захід проходив із дотриманням карантинних вимог.

311220 3

Проєкт «Скеля 312» було реалізовано спільними зусиллями секції зі скелелазіння м. Кривого Рогу та Криворізького педагогічного.

Головною метою створення скеледрому є забезпечення можливостей для розвитку фізичної культури й відточення спортивної майстерності здобувачів вищої освіти та для гурткової роботи учнів шкіл міста.

311220 4

До присутніх звернувся ректор КДПУ, д-р філос. наук, проф. Я. В. Шрамко: «Цей захід є завершальним у циклі святкових подій нашого ювілейного року. Наш університет розвивається в різних галузях освіти, науки й культури. Три роки тому ми відкрили спеціальність «Середня освіта. Фізична культура»; це стало кроком уперед для нашого університету. Перед нами стоїть завдання: поліпшити матеріальну базу для здобувачів вищої освіти. Сьогоднішній проєкт є унікальним не тільки для університету, а й для всього міста. Ця спеціалізована споруда покликана допомогти студентам розвивати навички скелелазіння, яке, до речі, є олімпійським видом спорту. Вітаю всіх із такою подією в житті Криворізького педагогічного та бажаю всім більше рухової активності!».

311220 5

В. о. завідувача кафедри фізичної культури та методики її викладання, канд. соціол. наук, доц. А. М. Батюк привітав присутніх і подякував усім, хто долучився до створення цієї унікальної споруди, покликаної допомагати студентам у навчанні.

311220 6

На завершення заходу було продемонстровано майстер-клас з одного з різновидів скелелазіння, який супроводжувався коментарями тренера й майстра спорту України зі скелелазіння, викладача кафедри фізичної культури та методики її викладання О. О. Куліш.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації цього проєкту
та вітаємо з відкриттям спеціалізованої аудиторії в Криворізькому педагогічному!
29 30