семінар психологів 1

Вагомим аспектом освітньої діяльності Криворізького педагогічного є її наукова складова. Викладачі, студенти, аспіранти університету є активними учасниками пошуково-дослідницької роботи й новаторських процесів. Чудовим прикладом цього є онлайн-семінар, який нещодавно провела кафедра практичної психології.

семінар психологів 1

Наприкінці грудня представники психолого-педагогічного факультету разом із головною консультанткою з питань психологічної служби «Центру професійного розвитку педагогічних кадрів» КМР, координаторкою психологічної служби в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Ю. О. Якубовською організували онлайн-семінар.

семінар психологів 2

Цей захід відбувався в межах навчального проєкту кафедри практичної психології «Сareer Growth» і проходив на платформі ZOOM. Цільова аудиторія семінару – аспіранти-психологи, які мали можливість представити свої наукові погляди щодо функціонування психологічної служби в різних аспектах, подискутувати на актуальні теми сьогодення, дізнатися про потенційні можливості працевлаштування в закладах освіти нашого міста.

семінар психологів 2

Не обійшлося й без висвітлення гострих проблем сучасності, зокрема психологічних досліджень інфодемії та дистанційного бунту. Провідні психологи міста та викладачі: декан психолого-педагогічного факультету Є. Л. Гергель, завідувачка кафедри практичної психології З. М. Мірошник, доцентка кафедри практичної психології О. П. Шестопалова й представниця психологічної служби Ю. О. Якубовська ознайомили присутніх із перспективами молодих науковців в системі освіти під час глобальної пандемії COVID-19 і світової рецесії.

Криворізький педагогічний вітає учасників семінару
й бажає успіхів у подальших наукових розвідках!

Травень 2024