img23

Фахівці художньо-графічного відділення факультету мистецтв уже декілька років працюють над розробкою й впровадженням корпоративного стилю нашого університету. Днями відбулося завершення дизайнерського проєкту – оформлення читальної зали бібліотеки головного корпусу КДПУ.

img43

Щорічно викладачі й студенти художньо-графічного відділення займаються розробкою й виконанням проєктів, метою яких є естетичне оздоблення рідної альма-матер. Насамперед масштабні дизайнерські роботи формують брендову політику закладу вищої освіти.

img44

Декілька років тому відбулася докорінна трансформація стилю читальної зали головного корпусу. Креативним директором цього процесу виступив викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну О. І. Пікущий. Саме за його дизайнерськими розробками розпочалася модифікація зони для шанувальників бібліотечного затишку.

img71

У рамках кваліфікаційного проєкту було ухвалене рішення залучити студентів до створення своєрідних декорацій для цього приміщення. Магістри нашого університету Яна Шевчук і Ганна Мошкова (керівник кваліфікаційної роботи – завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, д-р пед. наук, доц. В. В. Томашевський) виконали макет фризи з трьох боків і об’ємну-просторову композицію на центральні стіни зали.

img97

«Ідея оформлення читальної зали бібліотеки належить нашому колезі О. І. Пікущому, і, безумовно, ми завдячуємо йому цим результатом. Ми також залучили студентів нашої кафедри до реалізації представленого проєкту. Через карантинні обмеження та щільний графік роботи приймальної комісії університету в літній період ухвалили рішення перенести встановлення виготовлених планшетів на січень 2021 року. Крім цього, ми можемо поділитися новими планами естетичної реорганізації нашого університету. Серед пріоритетних завдань – реконструкція стендів природничого факультету, адаптація їх до корпоративного стилю. Хочу зазначити, що згодом ми плануємо зробити зону відпочинку для студентів на базі їдальні гуманітарного корпусу. За нашим задумом, це буде яскравий простір із вільними вай-фаєм і цікавими книгами», – зазначає В. В. Томашевський.

Після установки іміджевих планшетів читальна зала головного корпусу КДПУ немов отримала нове дихання. Гармонійне й вишукане поєднання кольорів створює відчуття завершеної композиції, яка отримала назву «До нових висот науки та культури!».