img8

Наприкінці квітня 2021 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка в онлайн-форматі відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво», до якого долучилася магістр музично-хореографічного відділення факультету мистецтв КДПУ.

img9

Ця подія була організована задля створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької діяльності, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Конкурс традиційно проходив у два тури:

• І тур – протягом листопада 2020 – січня 2021 року;
  • ІІ тур – протягом лютого-квітня 2021 року (перший етап – рецензування робіт; другий етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції).

img15

Магістр Жанна Цікуренко разом із науковим керівником, канд. мистецтвознавства, доц. кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки І. М. Власенко підготували роботу на тему «Стиль бідермайєр у вокальному мистецтві: виконавський та навчальний контекст».

Критерії оцінювання робіт студентів були різні: усвідомлення й розуміння досліджуваної проблеми; змістовність викладу; культура мовлення й ведення наукової дискусії; якість презентації; використання додаткових засобів для підтвердження результатів дослідження.

До другого етапу ІІ туру конкурсу було допущено вісім учасників, які захищали свої роботи на підсумковій конференції. За отриманими результатами Жанна Цікуренко була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

img16

«Я дуже задоволена тим, що в мене була можливість долучитися до наукової роботи з моїм керівником І. М. Власенко. Цікавість до цього стилю з’явилася переважно через те, що він є мало дослідженим, і тому ми виконали кропітку роботу зі збирання, опрацювання матеріалів. Нам хотілося, щоб про цей досить цікавий та неординарний стиль дізналося якомога більше людей», – розповіла прес-центру магістр музично-хореографічного відділення.

Вітаємо учасницю всеукраїнського конкурсу з отриманням цінного досвіду
та бажаємо не зупинятися на досягнутому!