image002

У квітні 2021 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», який було організовано на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Підсумкова конференція проходила онлайн із використанням платформи Google Meet.

image004

До конкурсу долучилися студенти з 38 закладів вищої освіти України. Учасницею події від Криворізького педагогічного стала магістрантка психолого-педагогічного факультету Юлія Поліщук, якою опікувалася її науковий керівник, завідувачка кафедри початкової освіти, канд. пед. наук, доц. О. А. Павлик.

Для проведення науково-дослідницької роботи було обрано тему «Формування ключової комунікативної компетентності молодших школярів в умовах карантинних обмежень».

image006

«Сьомий рік поспіль мої студенти стають переможцями на цьому конкурсі. Представлена нами тема була обрана не випадково, адже Юлія Поліщук нещодавно почала працювати в школі, і в умовах дистанційного навчання мала гарну можливість на практиці перевірити наші теоретичні напрацювання. Ми прагнули дослідити актуальну й важливу тему для нашої сучасності, яка потребує не лише теоретичного обґрунтування, а й практичного підтвердження», – розповіла прес-центру О. А. Павлик.

image008

Задля оцінювання робіт учасників були обрані такі критерії: усвідомлення й розуміння досліджуваної проблеми; змістовність викладу; культура мовлення та ведення наукової дискусії; якість презентації; використання додаткових засобів для підтвердження результатів дослідження.

За результатами першого етапу ІІ туру до участі в підсумковій конференції було допущено 18 робіт із загальної кількості 72.

image010

Компетентне журі високо оцінило виступи учасників. У підсумку магістрантка Криворізького педагогічного Юлія Поліщук набрала найбільшу кількість балів та була нагороджена дипломом І ступеня.

Вітаємо переможницю, бажаємо й надалі підкорювати наукові вершини!