170521 1

Художньо-графічне відділення факультету мистецтв є естетичною окрасою нашого університету. Традиційно на базі виставкової зали відбувається тематичний показ картин, підготовлений творчим колективом худграфу.

170521 1

Професорсько-викладацький склад мистецьких спеціальностей здійснює кваліфікаційну підготовку майбутніх митців. Під час різноманітних практичних занять, навчання на пленері студенти відпрацьовують техніки малювання; як результат, найкращі роботи розміщуються у виставковій залі.

170521 2

Справжнім показником таланту, сумлінності й відданості справі є персональні виставки. Зазвичай, під час вищезгаданих тематичних показів, стіни рідної альма-матер прикрашають картини викладачів. Дуже добре, коли студенти перевершують своїх наставників – саме це демонструє й студент IV року навчання Тимур Федоров.

170521 3

Днями на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв відкрилася дебютна виставка робіт перспективного художника. Протягом року Тимура надихали роботи видатних живописців; це стало його джерелом сил і наснаги для написання двадцяти неповторних картин.

170521 4

«Під час створення своєї виставки я робив акцент на жанрі натюрморту. Вважаю, що цей жанр є особливим для кожного, хто колись починав своє знайомство з мистецтвом», – розповідає молодий митець.

Ця подія є визначною як для майстра пензлю, так і для творчої громади університету. Така висока планка – це стимул для інших студентів і гордість для викладачів, які виплекали талант здібного юнака.

Бажаємо майбутнім митцям натхнення для нових чудових витворів живопису й графіки!

15720
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок