280521 1

Наприкінці травня 2021 року в Кривому Розі пройшов XII традиційний конкурс-пленер «Парки та сквери міста. Весна 2021», до якого долучилися здобувачі вищої освіти художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького педагогічного.

280521 1

Подію організували задля популяризації сучасного образотворчого мистецтва в жанрі пейзажного живопису, створення умов для вільного творчого спілкування, підтримки й задоволення потреб у творчій самореалізації художників міста Кривого Рогу.

Конкурс провели за п’ятьма віковими категоріями. Кожен учасник міг обрати будь-яку техніку виконання власної роботи.

Основними критеріями оцінювання стали вміння передати настрій під час розкриття теми, оригінальність техніки виконання, художня та образна цілісність твору.

280521 2

До складу журі увійшли відомі й креативні художники міста та провідні викладачі Криворізького педагогічного: директор виставкового залу Дмитро Ситник, ст. викладач кафедри образотворчого мистецтва В. В. Мішуровський, канд. пед. наук, ст. викладачка кафедри образотворчого мистецтва Ю. О. Зенькович.

«Цей конкурс проходить двічі на рік – восени та навесні. Викладачі та студенти нашої кафедри неодноразово долучалися до цієї події та посідали призові місця. Організатори обрали таку форму роботи, як пленер (робота на повітрі), де завжди панує творча атмосфера», – розповіла прес-центру завідувачка кафедри образотворчого мистецтва, канд. пед. наук, доц. І. О. Красюк.

280521 3

За результатами конкурсу призові місця розподілилися таким чином:

• диплом І ступеня (за живописний пленерний твір) отримав Тимур Федоров – студент IV курсу спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво);
  • диплом ІІ ступеня (за живописний пленерний твір) одержав Артем Лаліменко – магістрант художньо-графічного відділення;
  • дипломом ІІІ ступеня (за ілюстративно-графічний твір) нагороджена Ксенія Мегеря – студентка ІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

280521 4

Роботи учасників-переможців буде оформлено відповідно до художніх стандартів експонування та передано до КЗК «Міський виставочний зал»; відкриття відбудеться 4 червня 2021 року о 15:00. Там пройде й урочисте нагородження призерів, які отримають відповідні грамоти, дипломи та премії.

Вітаємо наших талановитих і творчих студентів із перемогою!

29 30