120621 1

Гордістю Криворізького педагогічного, взірцем для студентів і колег є викладач кафедри образотворчого мистецтва, завідувач художнього музею факультету мистецтв О. С. Юрченко. Новою нагодою для радощів стало відкриття персональної виставки викладача в київському Музеї гетьманства.

120621 1

Нещодавно, 5 червня 2021 року, відбулося відкриття виставки художника Олександра Юрченка на базі Музею гетьманства – державного культурно-освітнього та науково-дослідницького закладу історичного профілю, осередку пам’яток матеріальної та духовної культури, пов’язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби.

120621 2

Автор тематичної виставки вже не вперше долучається до діяльності цього закладу, адже вже багато років він зберігає історичну пам’ять нації.

120621 3

Представлені на виставці роботи – це живописні твори різних років і різнобічної жанрової спрямованості. Кожна з картин митця втілює згадку про певну подію, наповнена переплетінням радості й смутку, грою кольорів. Кожна – унікальна своєю неповторністю.

120621 4

На відкритті виставки зібралися вихованці наставника творчої молоді, його колеги, однодумці, мешканці Києва. Усі присутні мали змогу насолодитися авторським відтворенням уже знайомих і зовсім нових картин.

120621 5

Тож, якщо ви бажаєте провести незабутні вихідні у столиці, завітайте до Музею гетьманства. Виставка Олександра Юрченка буде експонуватися до 8 липня 2021 року.

16062
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок