ТУР 2021 2

Представники Криворізького педагогічного беруть активну участь не лише в житті нашого ЗВО, а й у важливих місцевих проєктах. Так викладачі кафедри туризму та економікифакультету географії, туризму та історії долучилися до зустрічі з представниками провідних туристичних операторів.

ТУР 2021 3

Її метою стало пізнання ресурсного потенціалу нашого міста задля подальшого включення його провідних об'єктів до програм всеукраїнських турів.

Зустріч тривала протягом двох днів: першого дня (30 червня) проходили екскурсії до цікавих місць Кривого Рогу, другого (1 липня) було проведено круглий стіл.

ТУР 2021 4

Гідом для туристичних експертів став завідувач кафедри туризму та економіки, канд. геогр. наук, доц. В. Л. Казаков, який ознайомив гостей з місцевим виробництвом, кар’єрами, шахтами, відвалами та провальними зонами нашого міста.

До круглого столу «Туризм як чинник розвитку економіки міста Кривий Ріг» долучилися представники місцевої влади, найпотужніших промислових підприємств, туристичної сфери нашого міста, туристичні оператори, місцеві гіди та викладачі Криворізького педагогічного. Присутні мали змогу детально обговорити наявні проблеми та перспективи розвитку туризму в місті.

ТУР 2021 1

«За ініціативи місцевої влади було запрошено провідних туристичних операторів, які займаються в’їзним туризмом, тобто залучають іноземців до України. Ще з 2013 року прийнято програму розвитку промислового туризму. Наразі до екскурсій активно приєднується місцеве населення, однак туристична діяльність передбачає залучення людей з інших регіонів України та інших країн. Кривий Ріг має для цього потенціал, який пов’язаний з нашими діючими промисловими підприємствами: туристам цікаві саме вони, адже в Європі більшість промислових потужностей є музеєфікованими», – розповіла прес-центру канд. геогр. наук, доц. В. С. Пацюк.

Фото взято зі сторінки Facebook Кривий Ріг туристичний.

16273
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок