Говерла2021 1

Протягом восьми днів з 8 по 15 липня 2021 року тривав спортивно-туристичний похід на Говерлу та Петрос, до якого долучилися студенти Криворізького педагогічного, працівники металургійної галузі, а також гості з Києва.

Говерла2021 2

Наставником цього походу став випускник кафедри туризму та економіки факультету географії, туризму та історії Криворізького педагогічного Андрій Гуда. Загальна довжина пішого маршруту становила близько 50 кілометрів.

Цілі подорожі були різними: хтось хотів уперше підкорити Говерлу, а хтось бажав отримати можливість перевірити свою витривалість. Похід був організований і задля рекреації та відновлення духовних сил учасників.

Говерла2021 3

Головними вимогами до туристів стали початковий або середній рівень фізичної підготовки та наявність необхідних речей для туристичного походу.

Мандрівники мали змогу побувати на високогірному озері Несамовите, озерах Верхнє та Брескул, гірських ріках із кришталевою водою, метеостанції Пожижевська, Чорногірському хребті з його вершинами, а також піднятися на найвищі точки нашої країни – гори Петрос та Говерла.

Говерла2021 4

«Можу заявити про успішне проходження маршруту та задоволених туристів; деякі з них не тільки вперше піднімалися на Говерлу, а й взагалі раніше не були в Карпатах. Надалі з мого боку планується розвиток цієї діяльності – організація туристичних сходжень і походів різної складності та географії», – розповів прес-центру Андрій Гуда.

Криворізький педагогічний бажає своєму випускнику досягнення нових висот!

16365
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок