kazakov NTOU 1

Як нещодавно повідомляв прес-центр КДПУ, завідувач кафедри туризму та економіки факультету географії, туризму та історії Криворізького педагогічного В. Л. Казаков здобув перемогу в номінації «Найкращий туристичниий гід» загальнодержавної премії «Ukraine Tourism Awards 2021». Після цієї знакової перемоги туристична кафедра КДПУ активно розглядає подальші можливості плідної співпраці.

Серед таких можливостей – співробітництво з Національною туристичною організацією України, єдиною платформою освітян і науковців у сфері туризму, дійсним учасником якої є наш університет в особі членів кафедри туризму та економіки. Місією НТОУ є всебічне сприяння сталому розвитку туризму в Україні. Ця організація об'єднує кафедри й викладачів ЗВО нашої держави, де здійснюють професійну підготовку фахівців з туризму. Серед її членів – розробники бакалаврського й магістерського освітнього стандарту спеціальності 242 Туризм. Крім академічного компоненту, організація здійснює розробку українського туристичного продукту, проводить фахові тренінги, створює освітні онлайн-курси.

kazakov NTOU 2

28 грудня 2021 року представники КДПУ взяли участь у дискусії, яка відбулася під час підсумкового засідання Національної туристичної організації України, де було визначено тему року, що наступив: 2022 став Роком медичного й оздоровчого туризму.

kazakov NTOU 3

«У межах співпраці з НТОУ наша кафедра внесла певні пропозиції щодо розвитку академічної мобільності у ЗВО, які готують спеціалістів з туризму. Зокрема, запропонували лекції з індустріального туризму для українських студентів», – розповів прес-центру В. Л. Казаков.

Бажаємо нашим фахівцям досягати нових обріїв академічної та практичної діяльності!