img5

У цей складний період для українського народу громади факультетів Криворізького педагогічного активно долучаються до волонтерської діяльності. Навіть маленький внесок – це великий крок до спільної перемоги!

img10

Викладачі, співробітники, студенти й випускники факультету дошкільної і технологічної освіти стали активними учасниками волонтерського руху. Фактично, за декілька годин спільнота згуртувалася й розподілила власні сили.

img16

Прес-центр поспілкувався з кандидатом педагогічних наук, в. о. декана факультету дошкільної та технологічної освіти Ю. С. Кулінкою. «Когорта факультету активно береться за різні види роботи, які сприяють допомозі в обороні міста, гуманітарній підтримці військових і осіб, які змушені були виїхати з гарячих точок», - розповіла Ю. С. Кулінка.

img20

Цими вкрай важливими днями хлопці й дівчата зробили чимало корисного для своєї Батьківщини. Зокрема, молодь долучається до плетіння маскувальних сіток, вантажить пісок у мішки для обладнання блокпостів, збирає пінопласт і пляшки, які необхідні військовим, допомагає евакуйованим мешканцям інших міст з одягом, прихистком. Варто наголосити, що найвідважніші приєдналися до територіальної оборони міста, щоб захищати спокій мирних мешканців.

Криворізький педагогічний – єднаймося заради перемоги!

Травень 2024