img7

Криворізький педагогічний випускає конкурентоспроможних фахівців, які успішно реалізуються в професійному житті. Нещодавно випускниця факультету дошкільної і технологічної освіти була нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Випускники Криворізького педагогічного після завершення навчання вдало актуалізують набуті знання й вміння в різних сферах діяльності. Отримані універсальні компетентності дають змогу зайняти своє місце в різних професійних сферах.

img11

Випускниця кафедри дошкільної освіти Яна Богославська знайшла своє покликання в журналістській діяльності. З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну дівчина боронила інформаційний фронт нашої країни.

img16

З нагоди професійного дня журналіста за свою патріотичну позицію, професійну відповідальність, великі досягнення перед суспільством випускниця Криворізького педагогічного була нагороджена Почесною відзнакою Президента України – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

img20

«Найкращим привітанням сьогодні для мене стало «Яно, дякую Вам» особисто від Президента України. З першого дня повномасштабного вторгнення «ДніпроTV» працює цілодобово. Робота великої команди не може вміститися в одну коробочку, але її бачать, і відзначають на високому рівні. А я дякую своїм колегам за те, чого ми досягаємо пліч-о-пліч, за той досвід і натхнення», – зазначає Яна.

img23

Криворізький державний педагогічний університет вітає Яну Богославську з отриманням нагороди
й щиро дякує за її відданість справі державного значення!
19540
Травень 2024