img7

Проведення гостьових лекцій уже стало традицією Криворізького педагогічного. Нещодавно кафедра математики та методики її навчання створила математично-дидактичну лабораторію, в межах якої відбувається комунікація з досвідченими педагогами-науковцями.

img8

Лабораторія дидактики математики – це проєкт кафедри математики та методики її навчання, покликаний ознайомити студентів, викладачів і всіх охочих із циклом «Навчання математики в НУШ».

img12

Днями, 24 червня 2022 року, відбулась онлайн-зустріч зі співавторкою модельної програми з математики для 5-6 класів, учителем математики вищої категорії, старшим науковим співробітником Інституту педагогіки НАПН України, кандидатом педагогічних наук Дариною Васильєвою.

img13

Спікерка дуже детально розповіла про засадничі ідеї Нової української школи, про вимоги Державного стандарту базової освіти й про особливості модульних програм для класів НУШ. Слухачі мали унікальну можливість поспілкуватися безпосередньо з автором однієї із запроваджуваних програм.

img17

Авторка зробила детальний аналіз інновацій, які були впроваджені в навчальний математичний блок. Під час його розробки було застосовано інтеграційний підхід з іншими дисциплінами, зокрема інформатикою.

img18

Запропонований зміст навчання математики у 5-6 класах вирізняється більшою наочністю, практичністю знань і пропедевтичністю курсу.

img21

Учасники зустрічі були дуже зацікавлені доповіддю, що засвідчила велика кількість запитань. Кожен виніс для себе багато корисного, оскільки отриманні знання обов’язково знайдуть своє застосування на практиці.

19650