img5

З моменту повномасштабного вторгнення громада Криворізького педагогічного активно долучається до волонтерської діяльності й підтримує тісні зв'язки з громадськими ініціативами нашого міста.

img9

Днями в конференційній залі головного корпусу відбулася презентація діяльності Української Волонтерської Служби. Головна мета цього заходу – привернути увагу до волонтерської діяльності. Сьогодні волонтери виконують важливу місію: надають гуманітарну допомогу, рятують життя людей, забезпечують необхідною амуніцією та речами військових і тих, хто цього потребує.

img12

Під час презентації нові агентки волонтерства розповіли про особливості волонтерської діяльності в Україні, принципи, на яких ґрунтується волонтерство; акцентували увагу на поширенні феномену волонтерства та його історії. Представники Української Волонтерської Служби висвітлили нові проєкти й закликали присутніх до співпраці.

16

Крім цього, представники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи поділилися своїм досвідом допомоги іншим. Дуже цінно, що здобувачі вищої освіти проявляють інтерес до волонтерської діяльності, діють за покликом сумління та відповідно до принципів гуманізму.

21292
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок