Криворізький педагогічний відродив традицію проведення творчого конкурсу серед учнів міста, які мають хист до творчої літературної діяльності та наукової роботи.  На базі факультету української філології 28 березня 2018 відбувся І Учнівський конкурс пошукових та творчих робіт з української та світової літератур та української мови «СТИЛОС» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Зі щирими словами привітань до конкурсантів звернулася голова організаційного комітету конкурсу, доктор філологічних наук, професор кафедри української та світової літератур С. І. Ковпік, декан факультету української філології, кандидат філологічних наук, доцент Л. М. Семененко. Завітав на захід і ректор університету професор Я. В. Шрамко. У своєму вітальному слові пан Шрамко зауважив, що література є душею народу, а письменники належать до культурної еліти країни.

Після урочистостей учні перейшли до секцій, де презентували свої роботи. Прес-центр поспілкувався з учасниками конкурсу.

Дар’я Третьякова, учениця 10 класу КЗОШ № 100 бере участь у конкурсі з науковою роботою «Функціонування емотивної лексики у романі Стівена Кінга». Учениця каже: «Я хочу спробувати власні сили у цьому конкурсі, адже пишу тексти, тому очікую на перемогу і в майбутньому мрію стати журналістом».

«Конкурс – це можливість для розкриття свого творчого потенціалу в науковій та літературній діяльності, надану майбутнім абітурієнтам, які сьогодні обирають свій шлях у житті. А також нові знайомства та цікаве спілкування з викладачами Криворізького педагогічного. Хочу побажала всім конкурсантам яскравих вражень, наснаги та творчих злетів», – В. Л. Шелест, учитель навчально-виховного комплексу № 35, ліцею «Імпульс», учні якої беруть участь у конкурсі «СТИЛОС».

У конкурсі взяли участь 22 учасники – учні 9–11 класів загальноосвітніх шкіл міста. В очікуванні оголошення переможців конкурсу привітали учасників студенти факультету української філології своїми авторськими віршами та піснями.

І найголовніша інтрига дня. Цьогорічними переможцями І Учнівського конкурсу пошукових та творчих робіт з української і світової літератур та української мови «СТИЛОС» стали:

– у секції української та світової літератур (українська мова):

І місце - Ільєнко Вікторія Юріївна, 9 клас, КНВК № 35 «Імпульс»;

ІІ місце - Ревун Олександра Сергіївна, 9 клас, КПГ;

ІІ місце - Третьякова Дар’я Вікторівна, 10 клас, КЗОШ № 100.

За творчий підхід до виконання завдань конкурсу в цій секції були нагороджені  грамотами Юхимець Тетяна Сергіївна, 9 клас. КЗОШ № 121 та Рижанкова Олена Ігорівна, 10 клас КЗОШ № 121.

– у секції української та світової літератур (творчі роботи):

І місце - Балалаєва Юлія Віталіївна, 11 клас, КОЛІ;

ІІ місце - Головчанська Дар’я Олександрівна, 11 клас, КНВК № 35 «Імпульс»;

                Заболотня Ірина Володимирівна, 10 клас, КНВК № 35 «Імпульс».

ІІІ місце - Кавун Богдан Олександрович, 11 клас, КНВК № 35 «Імпульс»;

               Висоцька Аміна Олександрівна, 10 клас, КЗОШ № 126.

Свої міркування та побажання учасники конкурсу залишили в анкеті, які заповнили наприкінці заходу. До нових зустрічей наступного року – юні шанувальники українського художнього слова!

Довідково. Конкурс був започаткований 1995 році професором А.В. Козловим. З 1995 по 2005 рік у ньому взяло участь 676 учнів, багато з яких згодом стали студентами нашого університету і вищих навчальних закладів країни.

Більше фото у Галереї

4419
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28