chemistry2 1

Серед досягнень кафедри хімії Криворізького педагогічного особливе місце посідають наукові успіхи студентської молоді. Представники КДПУ є постійними учасниками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія».

11-13 квітня 2018 р. на масштабній події, яка відбулася у Львівському національному університеті імені Івана Франка, зустрілися  кращі знавці хімічних наук провідних українських закладів вищої освіти. Честь КДПУ захищали студент групи ХІ-14 Ростислав Долгіх та студентка групи ХІ-15 Юлія Колісниченко.

chemistry2

За результатами напруженої боротьби Ростислав Долгіх уже другий рік поспіль посів почесний третій щабель олімпіади. Юлія Колісниченко наполегливо змагалась, виборюючи місце у першій десятці кращих з кращих, і фінішувала з гідним результатом – вона здобула 10-е місце.

chemistry2 2

«В олімпіаді брали участь студенти як педагогічних, так і класичних університетів, розповідає Р. Долгіх. – Змагання проводилося у два тури – з перевірки теоретичних знань та з розв’язання хімічних задач поглибленого університетського курсу. Уже готуюсь до участі й у цьогорічній олімпіаді: самостійно опрацьовую завдання минулих років, консультуюсь з викладачами кафедри хімії. Дуже вдячний моїм наставникам – завідувачу кафедри, доценту Т. В. Старовій, доценту кафедри Т. В. Селівановій, а особливо – старшому викладачу П. П. Нечипуренку за важливі поради, підтримку й натхнення для нових досягнень!».

Щиро вітаємо наших знавців таємниць світу хімії й бажаємо нових наукових перемог!