exam110119 2

11 січня 2019 року на факультеті української філології відбувся екзамен з історії української літератури. Студенти-першокурсники продемонстрували знання, які вони здобули протягом першого семестру.

exam110119 3

Екзаменаційне випробування було проведено за стандартною процедурою. Відповідно до списку в журналі обліку роботи формувались групи з шести осіб. Задля об’єктивності оцінювання на столах усіх студентів були чисті аркуші паперу й ручки, що створювало однакові умови для кожного. Шляхом жеребкування студенти обирали білети; на підготовку відповідей вони мали 25 хвилин.

exam110119 4

«На початку семестру студенти отримали питальник, за яким вони й готувалися до екзамену. Кожен білет складається з двох теоретичних питань і одного практичного, яке передбачає аналіз твору. Окрім цього для визначення загальної оцінки враховуються навчальний проект, тобто читацький зошит, у якому студенти аналізували твори, й поточні оцінки, які вони отримували на практичних заняттях. Таким чином, студенти отримують 70% своєї оцінки за успішність упродовж семестру, а 30% – за відповідь на екзамені», – розповідає доктор філологічних наук, професор, екзаменатор С. І. Ковпік.

exam110119 1

На можливість отримання позитивного балу впливає вільне володіння матеріалом, чіткість відповіді, здатність навести приклади. Також студенти повинні вміти цитувати твори української літератури напам’ять. «Ця дисципліна для мене виявилася непростою, але незважаючи на це, я змогла дізнатися багато нового, зазначає першокурсниця Лілія Колесник, – Я ретельно готувалася до екзамену: вивчала питальник, поновлювала в пам’яті здобуті знання, аналізувала твори. Я впевнена у своїх силах і вважаю, що зможу показати свій справжній рівень знань та отримаю гарну оцінку».

exam110119 5

Дисципліна «Історія української літератури»  є провідною для спеціальності «Українська мова і література». Студенти й надалі будуть вивчати її  протягом наступних десяти семестрів.

Наразі майбутні філологи роблять свої перші кроки на шляху професійного зростання. Криворізький педагогічний бажає першокурсникам нових академічних успіхів!

6634
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок