borvynska 2

Талановита людина – талановита в усьому! Голова студентської ради Криворізького педагогічного, студентка факультету дошкільної і технологічної освіти Катерина Борвинська не лише досягає успіхів у громадській діяльності, а й демонструє високі результати в навчанні.

borvynska 1

На початку місяця, 4-5 квітня 2019 року, на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інтегровані транспортні системи». До цієї події долучилися понад 120 учасників із різних куточків нашої країни: з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Полтави тощо. Така зацікавленість свідчить про високий рівень інтересу студентства до наукових досліджень.

Випробування відбувалося в один тур, завдання якого полягало в написанні контрольної роботи. Учасникам олімпіади необхідно було за визначений час пройти запропоновані тести й розв’язати завдання. Письмові роботи конкурсантів були зашифровані, що дало змогу об’єктивно оцінити зміст написаного.

borvynska 3

Наступного дня після виконання конкурсного завдання відбулося нагородження переможців. Студентка педагогічного Катерина Борвинська, незважаючи на високий рівень підготовки суперників, посіла почесне ІІІ місце.

Дівчина зізнається: «Я дуже вдячна своєму наставнику Д. О. Великодному, який допомагав мені в підготовці. Якщо чесно, то я зовсім не очікувала, що зможу посісти будь-яке місце. Все відбулося, як я і мріяла. Величезне спасибі всім тим, хто вірив у мене більше, аніж я сама!».

Криворізький педагогічний пишається перемогами наших студентів
і бажає нових наукових досягнень!

7635
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30