ppf victory 1

Нещодавно, 23 квітня 2019 року, на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта». Наші студенти продемонстрували на конкурсі бездоганний результат, посівши почесне перше місце.

ppf victory 4

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта» відбувався у два тури: до 10 лютого проходив відбірковий етап, а 23 квітня – захист наукових робіт. Загалом до розгляду комісії було надіслано близько 80 студентських робіт, серед яких до захисту було допущено всього 20. Очний етап проходив у Вінниці, об’єднавши учасників з Дніпра, Харкова, Києва, Полтави та інших міст.

ppf victory 2

Честь нашого університету захищали студентки-магістрантки психолого-педагогічного факультету Євгенія Старостіна й Вікторія Куцуруба з науково-дослідницькою роботою на тему «Формування медіакомпетентності другокласників у контексті освітніх інновацій». Науковим керівником дівчат була завідувач кафедри початкової освіти, доцент, кандидат педагогічних наук О. А. Павлик, яка постійно допомагала переможницям, спрямовуючи їх пошукову діяльність.

ppf victory 5

«Ми були в захваті від поїздки до Вінниці: конкурс було організовано на найвищому рівні. Нас оцінювало компетентне журі, до складу якого входили професори, доценти й декани факультетів, що свідчило про неабияку академічну планку події. Ми дуже вдячні своєму керівнику, яка допомогла нам з вибором переможної теми», – наголосила призерка Всеукраїнського конкурсу Євгенія Старостіна.

ppf victory 3

Криворізький педагогічний вітає нашу команду з перемогою та бажає успіхів у подальшій науковій творчості!