zorepad5

Музичне виховання молоді є одним із провідних напрямів формування особистості. Тому участь студентів та магістрантів музично-хореографічного відділення факультету мистецтв КДПУ в різноманітних конкурсах, фестивалях, концертах стала вже доброю традицією.

З 30 квітня по 2 травня 2019 року у м. Дніпро проходив XI Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики й академічного вокалу «Золотий Зорепад», метою якого стало вдосконалення композиторської, інструментальної та вокальної  майстерності, а також розвиток творчого потенціалу виконавців на основі кращих зразків української та зарубіжної музичної культури. У цій яскравій мистецькій події взяв участь й інструментальний ансамбль «Sound-Mezzo», до складу якого входять магістранти І року навчання Вікторія Бонар, Ірина Миршавка й Тимофій Стисяков, а також їх керівник – зав. кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки, к. п. н. Вікторія Миколаївна Міщанчук.

zorepad7

Представники факультету мистецтв Криворізького педагогічного продемонстрували високу виконавську майстерність у номінації «Інструментальні ансамблі» (змішана категорія), і здобули перемогу, ставши лауреатами ІІ ступеня.

zorepad

В. М. Міщанчук розповідає: «Інструментальний ансамбль «Sound-Mezzo» є моїм творчим проектом, склад якого не є постійним. Учасники змінюються; випускники завершують навчання в університеті, на зміну їм приходять талановиті першачки. Під час підготовки до конкурсу ми багато репетирували, постійно вдосконалювали майстерність, відшліфовували кожну ноту. Це й дало нам можливість перемогти дуже сильних суперників!».

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм творчого розвитку й натхнення!