concert200519 1

20 травня 2019 року в концертній залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв кращі музичні композиції представив колектив Народного українського оркестру під керівництвом ст. викладача кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Г. О. Білоненка.

concert200519 2

Модератор події, викладач кафедри І. С. Лященко, відкриваючи концерт, наголосила: «Музика – це душа і мрія, а мрія завжди позитивна. Вона, як і музика, випромінює яскраві емоції. Сьогодні ми доторкнемось до найпотаємніших струн людської душі і завдяки музиці поринемо у глибокий та чарівний світ емоцій!».

Народний український оркестр Криворізького педагогічного було засновано 27 років тому, біля його витоків стояв справжній митець, Музикант з великої літери – Георгій Олегович Білоненко, який всі ці роки збирав навколо себе справжні таланти, й сьогодні опікується розвитком колективу, сприяючи формуванню музичної культури студентської молоді. Сучасний склад оркестру – це кращі з кращих студентів й магістрантів музично-хореографічного відділення, які віртуозно володіють різноманітними інструментами: скрипкою, баяном, цимбалами, домрою тощо. Свої уміння, а головне любов до безмежного світу музики, вони продемонстрували під час виступу.

У супроводі оркестру пролунали різножанрові музичні композиції від проникливого «Адажіо» Томазо Альбіноні до коломийок Олександра Саратського.

concert200519 3

Диригували оркестром талановиті учні маестро Білоненко: Ірина Миршавка, Вікторія Бонар, Катерина Сторчеус, й, звісно, сам майстер.

Кульмінацією й окрасою концерту став виступ д. пед. наук, доцента, професора кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Н. А. Овчаренко, яка виконала українську народну пісню «Гандзя».

concert200519 4

Художній керівник та диригент оркестру Г. О. Білоненко розповів: «Уже 11 років наш колектив носить звання народного. Це заслуга всіх його учасників, які своєю майстерністю розвивали й плекали музичну культуру українського народу. Я пишаюся своїми вихованцями – вони найкращі!».

Дякуємо колективу Народного українського оркестру Криворізького педагогічного за можливість доторкнутися до прекрасного світу музики й бажаємо надалі радувати своїх слухачів яскравими творами музичного мистецтва.