exam100619 1

Літня екзаменаційна сесія триває. 10 червня 2019 року іспит із дитячої літератури складали другокурсниці груп ПНА-17 та ПНІ-17 психолого-педагогічного факультету.

exam100619 2

Курс «Дитяча література» вивчається лише один рік, але відіграє важливу роль у підготовці майбутніх учителів до оволодіння книгою як інструментом педагогічної діяльності; цей курс формує у студентів здатність засвоювати факти, аналізувати поняття й закономірності, що забезпечують повноцінне сприйняття дитячої літератури. Особливістю вивчення курсу дитячої літератури є не тільки ґрунтовна теоретична підготовка, а й виконання здобувачами вищої освіти творчих індивідуально-дослідницьких завдань.

exam100619 3

Основними напрямками цих завдань є створення буктрейлеру на програмний твір сучасної української літератури та своєрідний «handmade» – власноруч виготовлена дитяча книжка з використанням різноманітних технік: квілінгу, декупажу, орігамі, книжкового лялькового театру, скрапбукінгу, плетення косичками тощо. Кожна студентка намагалися вкласти у свої твори кращі креативні ідеї, фантазію й натхнення.

exam100619 4

Під час іспиту к. ф. н., доцент М. В. Варданян розповіла: «Родзинкою курсу «Дитяча література» є використання сучасних інтернет-ресурсів, а саме створення на Фейсбуці спеціальної сторінки, де студентки публікували свої буктрейлери. Кожен мав можливість поділитися думками про відеоролики своїх одногрупників, прокоментувати буктрейлери, висловити зауваження й пропозиції».

exam100619 5

Студентка Марія Пунтус поділилася: «Дитяча література – це перший крок до усвідомлення себе як громадянина України. Для створення буктрейлеру я обрала твори Галини Вдовиченко й зробила мультик, у якому використала пластилін. Книжку своїми руками, так званий хендмейд, я зробила в мінімалістичному стилі, намагаючись розкрити складні філософські поняття на рівні розуміння маленьких читачів. Це мій перший досвід, сподіваюсь, що вдалий!».

Бажаємо всім студентам Криворізького педагогічного
вдалої літньої екзаменаційної сесії та гарного відпочинку!