kaf. deutsch 1

Історія кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання налічує вже два десятиріччя плідної науково-педагогічної та методичної діяльності. На кафедрі працюють висококваліфіковані  фахівці – випускники провідних закладів вищої освіти Німеччини та України – Києва, Дніпропетровська, Одеси, Кропивницького.

Кафедра забезпечує навчання німецької мови на факультеті іноземних мов (німецька мова як перша та як друга) та на інших факультетах Криворізького педагогічного (німецька мова професійного спрямування, французька мова професійного спрямування). В освітньому процесі активно використовуються новітні мультимедійні технології, інтерактивні програми та завдання, автентичні аудіо- та відеоматеріали.

kaf. deutsch 2

На кафедрі проводяться наукові дослідження з питань лінгводидактичних умов формування іншомовної комунікативної компетенції майбутнього вчителя німецької мови і літератури. Науково-педагогічні працівники досліджують лінгвістичний та лінгвокраїнознавчий аспекти вивчення німецької мови в процесі формування мовленнєвої компетенції студентів; беруть участь у наукових розвідках з проблем інтерпретації літературно-художнього тексту; досліджують і впроваджують новітні технології підготовки вчителя іноземної мови.

Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання постійно долучається до проектів із розробки рамкових програм та підручників для загальноосвітньої школи та для закладів вищої освіти України. На базі кафедри працює регіональний науково-методичний центр, метою якого є надання всебічної фахової підтримки вчителям німецької мови та випускникам шкіл.

kaf. deutsch 3

Представники кафедри активно співпрацюють з науковцями провідних європейських країн і колегами з українських закладів вищої освіти. Кафедра підтримує зв’язки з Ґете-інститутом і Німецькою службою академічного обміну (DAAD), з міжнародними громадськими спілками, які опікуються популяризацією німецької мови та підвищенням професійного рівня викладачів закладів середньої та вищої освіти нашої країни. Протягом останніх років члени кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання брали участь у проектах та науково-методичних семінарах Ґете-інституту, були делегатами від України на форумах Всесвітнього Союзу германістів, отримували стипендії DAAD, проходили стажування за кордоном. Викладачі кафедри є активними учасниками міжнародних та всеукраїнських наукових та науково-практичних конференцій; серед них чимало членів Української спілки германістів вищої школи (УСГВШ) та Асоціації германістів України.

8051
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30