fashionshow 1

На художньо-графічному відділенні факультету мистецтв літо розпочалося яскраво: 6 червня 2019 року відбувся звітний показ дизайнерських робіт студентів «Творчий пошук». Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну у взаємодії з Криворізьким осередком Спілки дизайнерів України такий захід проводить уже вдруге.

fashionshow 2

Організатором дійства стала старший викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, кандидат педагогічних наук А. П. Ємельова, яка протягом року допомагала студентам і розвивала їх творчі ідеї під час гурткової роботи, а також представила власну колекцію підліткового одягу. У заході взяли участь не тільки викладачі та студенти І-IV курсів, а й запрошені гості – представники школи моделей «Fashion Pa Models» і вихованці зразкового хореографічного колективу «Форсаж».

fashionshow 3

«Творчі пошуки – це, насамперед, звіт студентів-дизайнерів одягу за навчальний рік. Це навчальні роботи з дисциплін «Основи конструювання та моделювання одягу» студентів І курсу. У своїй роботі вони використовували різні тканини та оздоблення. Молодь другого року навчання продемонструвала сукні у вечірньому стилі, костюми в класичному стилі, одяг у спортивному стилі. А в межах вивчення дисципліни «Методика дизайн-проектування колекцій одягу» студентка IV курсу створила міні-колекцію молодіжного жіночого одягу. Взагалі, головною метою заходу стало залучення студентів до організації та проведення своєрідного показу авторських моделей одягу. Як показав досвід, така форма звітності дуже зацікавила й студентів, і гостей дефіле», – розповідає Анна Петрівна.

fashionshow 4

Студенти на практиці продемонстрували засвоєні знання, вміння й навички: вміння створювати поясні вироби – спідниці різних фасонів – сонце, напівсонце, прямі спідниці, конструювати й моделювати плечові вироби прямого та напівприлеглого силуету; навички побудови рукавів та комірів тощо.

fashionshow 4

Кожна колекція стала втіленням індивідуальності, неповторності авторського бачення молодих дизайнерів. Учасники дійства мали нагоду й поспостерігати за презентаціями своїх колег, проаналізувати їх творчі знахідки, отримати натхнення для нових ідей. Такий формат звіту виявився дійсно цікавим і креативним – і, найголовніше, продуктивним!

8079
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок