posvyata history 1

Криворізький педагогічний має багаторічну добру традицію посвяти першокурсників у студенти. Кожен факультет самостійно обирає дату й форму проведення цього заходу.

posvyata history 2

Молодь факультету географії, туризму та історії, зокрема історики, були одними з перших, хто цього року отримав статус студентів під час яскравої театралізованої події.

posvyata history 3

Початком знайомства з професією стала екскурсія до трьохтисячолітнього кургану «Ляхова могила». Студенти-першокурсники на власні очі побачили мальовничі краєвиди, овіяні подихом історії, дізналися про легенду цього загадкового місця, випробували себе в ролі справжніх дослідників.

posvyata history 4

Організаторами події стали викладачі й студентська рада факультету, які окрім краєзнавчої подорожі підготували й клятву першокурсників. Цьогорічні «першачки» стали двадцять другим набором на історичну спеціальність – надзвичайно затребувану й актуальну в сучасному українському суспільстві.

posvyata history 5

Як кажуть корифеї ГТІ: «Двісті сердець – одне биття! Історичний – на все життя!».

Криворізький педагогічний бажає першокурсникам
відчути всі барви неповторного досвіду студентських років!