posvyata1019 1

Четвертий рік поспіль на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв відбувається посвята в дизайнери. Цього року посвята відбулася 1 листопада 2019 року й пройшла в режимі активного відпочинку «Веселий квест».

posvyata1019 2

Під час квесту студенти-першокурсники розділилися на три команди відповідно до спеціалізацій: «Дизайн графічний», «Дизайн одягу», «Дизайн середовища». Виконуючи завдання, кожна з команд мала можливість проявити свою креативність та творчі здібності.

posvyata1019 3

Під час посвяти відбулося нагородження переможниці конкурсу «Яким ти бачиш свій КДПУ?» — Яни Шевчук та переможниці Х Міжнародного фотоконкурсу студентських робіт «Гаряча Крига 2019» — Карини Дробишевої.

posvyata1019 4

Першокурсники були нагороджені медалями з емблемою факультету та солодкими призами. Їх привітали завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, к. п. н., доц. В. В. Томашевський, куратор студентів спеціальності «Дизайн», старший викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, к. п. н. Л. В. Саприкіна, голова студентської ради факультету та викладачі кафедри.

Криворізький педагогічний вітає першокурсників із початком студентського життя та бажає успіхів у навчанні!