zirkafim19 1

Студентські роки - неповторний час, коли молода людина робить перші кроки до професійної майстерності та відкриває в собі нові таланти. Кожен студент є непересічною особистістю, і 18 листопада 2019 року це переконливо довів факультет іноземних мов на веселому й урочистому святі студентської молоді.

zirkafim19 2

Динамічне дійство поєднало концертну програму й посвяту першокурсників у студенти; не обійшлося й без несподіванок.

zirkafim19 3

Запальний танок, який першокурсники подарували старшим друзям, зайвий раз засвідчив: студентські таланти не обмежуються сумлінним навчанням.

zirkafim19 4

Кожен із «першачків» був готовий приєднатися до дружньої родини факультету, і кожен склав урочисту присягу, пообіцявши постійно примножувати чесноти студентського братства, гарно навчатися й берегти традиції альма-матер. Офіційний вступ першокурсників до лав студентства засвідчив значок факультету, яким прикрасили себе юнаки та дівчата.

zirkafim19 5

Учасників свята привітала декан факультету іноземних мов, д. філол. н., доц. М. В. Варданян: «Молоді, розумні, енергійні – студенти завжди були рушійною, прогресивною силою в суспільстві. А студентські роки кожен памятає як захоплюючий час нових знайомств і перспектив, наснаги та мрій».

zirkafim19 6

На святі було оголошено про започаткування нової традиції: кожного року факультет буде проводити студентський конкурс «Зірка ФІМ». Переможців конкурсу буде нагороджено перехідним кубком у номінаціях «Краща староста», «Перо факультету», «За культурно-масову роботу», «За спортивні досягнення», «За наукові досягнення», «За навчання», «За волонтерську роботу» та «Знавець мови». Під час заходу відбулася й перша церемонія нагородження: стали відомі імена цьогорічних володарів почесних факультетських відзнак.

zirkafim19 7

З вітальним словом та настановою для молодшого покоління звернулася перша заступниця голови студради Єлизавета Оксенюк. Музичне вітання від студентської ради ФІМ продовжило захід.

zirkafim19 8

Наставники студентства не залишилися осторонь свята своїх вихованців. Добірка спільних фото й теплі слова викладачів подарували приємні миті відчуття майже родинної приналежності до громади улюбленого факультету.

zirkafim19 9

Після завершення події всі охочі взяли участь у загальній фотосесії. «ФІМ – the best!» - такою стала спільна емоція, яка об’єднала факультет іноземних мов на яскравому святі студентської молоді.