irc 1

Нещодавно, 14 листопада 2019 року, студенти спеціальності «Дошкільна освіта» відвідали Криворізький інклюзивно-ресурсний центр № 1, де провели інтерактивний захід. Подробиці дізнавався прес-центр.

irc 1

Кафедра дошкільної освіти постійно сприяє професійному розвитку студентів. Одним із компонентів фахової успішності є практична складова. Наразі, коли інклюзивна освіта стає дедалі популярнішою, постає питання про взаємодію педагогів із дітьми.

irc 2

Осіннє свято – гарна нагода подарувати малечі чудовий настрій та продемонструвати власну педагогічну майстерність. Готували реквізит, обмірковували сценарій, створювали антураж лісу найдосвідченіші студенти-магістранти.

irc 3

Майбутні вихователі підготували різноманітні активності, спрямовані на виконання нескладних завдань. В ігровій формі діти подорожували лісом, зустрічали лісових звірів, сортували осіннє листя, збирали врожай, а також насолоджувалися компанією дорослих, виконуючи ритмічні рухи.

irc 4

«Свято осені об’єднало різновікових дітей, які відвідують корекційно-розвиткові заняття в інклюзивно-ресурсному центрі. Гарний настрій, яскраві емоції та щасливі посмішки наших малюків забезпечили студенти Криворізького державного педагогічного університету. Щиро вдячні за співпрацю!», – наголошують співробітники КУ «КІРЦ № 1» на чолі з директоркою Т. Г. Андреєвою.

irc 5

У гарній компанії час сплинув непомітно. Після завершення програми всі залишилися щасливі: батьки, педагоги закладу, студенти, й, найголовніше, діти. На згадку про цю чарівну зустріч малеча отримала приємні подарунки – цікаві розмальовки.