memorialconcert 1

23 грудня 2019 року в концертній залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв відбувся День пам’яті. Гості, викладачі та студенти зібралися для того, щоб згадати тих, хто вже відійшов у вічність.

memorialconcert 2

День пам’яті – це традиційний захід, присвячений вшануванню пам’яті всіх тих, хто від дня заснування музично-хореографічного відділення розбудовував і формував позитивний образ співочого факультету. Такі зустрічі є надзвичайно корисними, адже вони об’єднують громаду та нагадують про найвищу цінність – людське життя.

memorialconcert 3

Інструментально-вокальну подію розпочав відеоряд «Хвилина пам’яті» з музичним супроводом провідного концертмейстера кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування О. В. Ладуби та студента музично-хореографічного відділення Артема Малхасяна, які виконали емоційний ноктюрн.

memorialconcert 4

Могутню силу української пісні втілив своїм виступом народний камерний хор «Crescendo» під керівництвом ст. викладача кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування В. М. Сергєєвої. Солов’їні мотиви продовжила композиція «Цвіте терен» від Наталі Колпак (клас к. пед. н., доц. кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування М. В. Вікторової).

memorialconcert 5

Грайливість і вишуканість кожної ноти змогли відчути гості під час інструментального виступу Максима Момота (клас викладача кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки І. А. Касілова).

memorialconcert 6

Олександра Чехла (клас к. пед. н., доц. кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Л. І. Косяк) і концертмейстер О. В. Ладуба подарували друге життя твору Лесі Українки «Останні квіти», поєднавши класичну українську поезію з музикою Михайла Жербіна.

memorialconcert 7

Фінальним акордом програми став виступ інструментального ансамблю «Калінка» у складі викладачів кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Г. О. Білоненка та Є. С. Королькова. Виконавці поділилися з присутніми своїм натхненням і віртуозним виконанням відомих творів.

Криворізький педагогічний завжди пам’ятає та шанує
корифеїв музичного мистецтва!

Всіх учасників програми можна побачити за посиланням