звіт концерт загальне

21 грудня 2017 творчі колективи музично-хореографічного відділення факультету мистецтв, що мають почесне звання «Народного», запросили всіх шанувальників пісні й танцю на яскраве музичне дійство. Народний камерний хор «Crescendo», Народний український оркестр народних інструментів, Народний ансамбль народного танцю «Любава», Народна студія академічного вокалу, Народна студія народної пісні „Оберіг», Народна студія естрадної пісні „Modern’’ – у ці святкові дні кращі митці університету представили незабутнє шоу.

Такі концерти-звіти, впроваджені Дніпропетровським обласним об’єднанням профспілок, відбуваються у нашому університеті кожні три роки за підтримки Первинної профспілкової організації Криворізького державного педагогічного. Останній захист звання відбувся у 2014 році. Але з того часу наші колективи здобули чимало почесних нагород як у Всеукраїнських, так і у Міжнародних фестивалях та конкурсах.

хрещендо

Різдвяну атмосферу створили запальний «Щедрик» та світовий шедевр духовної музики «Ave Maria» від гордості нашого університету – народного камерного хору «Crescendo».

Лауреат Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів – дует «Намисто» народної студії української пісні «Оберіг» виконав динамічну  композицію «Тече вода». На звітному концерті ансамбль «Арт-тріо» студії також виконав українську народну пісню «Віє вітер», яка набула сучасного звучання завдяки незвичному музичному супроводу – біт-боксу.

віє вітер

Ансамбль народного танцю «Любава», створений у 2008 році на базі КДПУ під керівництвом викладача Катерини Юріївни Маркіної.  «Любава» представила запальний єврейський танок “Hava nagila”, «Польку веселуху» та український "Гопак".

любава

Студія академічного співу Криворізького державного педагогічного університету створена у 2003 році та має звання «Народного самодіяльного колективу». Засновник і керівник колективу – співачка, доктор педагогічних наук, професор кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування, Лауреат Міжнародних конкурсів Наталія Анатоліївна Овчаренко.

лав

За чотирнадцять років склад колективу Студії академічного співу постійно змінювався. Нині у ньому нараховується 16 осіб, у числі яких студенти факультету мистецтв, музичного коледжу та абітурієнти музично-хореографічного відділення. Студія академічного співу є постійним учасником концертних заходів, конкурсів університету, району міста, області, України: Лауреат Всесвітнього конкурсу співаної поезії імені Марії Конопницької, Лауреат та Дипломант Міжнародного фестивалю-конкурсу імені Федора Шаляпіна, Дипломант Міжнародного конкурсу вокального, інструментального і хореографічного мистецтва «Парад талантів». Студія академічного співу подарувала присутнім українську народну пісню «Нащо мені чорні брови» у виконанні Лауреату Всеукраїнського конкурсу Катерини Богяну (концертмейстер Олена Подбуртна). Вірші українського генія, переплетені з мелодією чудовим вокалом співачки, не залишили байдужим нікого з присутніх. А солістка студії академічного співу, Лауреат Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів Ольга Загорська та студенти музично-хореографічного відділення виступили з яскравим вокально-танцювальним номером із мюзиклу «Кабаре». Студія академічного співу – Ольга Сиволап і Владислав Іванюк – виконала пісню «Небо» у гітарному супроводі.

У 1992 році Георгій Олегович Білоненко заснував Український оркестр народних інструментів факультету мистецтв, яким керує по цей час. За значний внесок у розвиток національного музичного мистецтва, високий рівень виконавської майстерності у 2008 році колективу присвоєно почесне звання «Народний». Вихованці Георгія Олеговича по класу баяна, бандури, гітари, балалайки за звітний період стали лауреатами та дипломантами престижних конкурсів:«Кубок Кривбасу», «Премія міста Кастельфідардо» в Італії. Український оркестр народних інструментів під керівництвом старшого викладача, диригента Георгія Олеговича Білоненка виконав «Ноктюрн» Михайла Калачевського. Щемлива та урочиста мелодія від наших творців музичних гармоній подарувала присутнім справжню насолоду.

Народний самодіяльний колектив - естрадну студію «Модерн» було засновано у 2006 році. Її керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, учасниця Всесвітнього телевізійного проекту «Битва хорів» під керівництвом італійського співака Олесандро Сафіна Маргарита Вікторівна Вікторова – за останні 3 роки підготувала 68 Лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів з вокального мистецтва. Творчий колектив є постійним учасником телевізійних проектів «Х-Фактор» та «Україна має талант»; має нагороди і здобутки різних рівнів:  Гран-прі на ІХ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сузір’я талантів»; Гран-прі на І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі естрадних співаків «Мелодія кохання»; Диплом «ПЕРЕМОЖЦЯ» Міжнародного конкурсу вокального та інструментального мистецтва «Осінній серпантин»; Диплом І ступеню ХІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Зеленодольський зорепад»; Диплом І ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зірки ХХІ століття». Дует Народної естрадної студії «Модерн» – Таїсія Фарковець та Марина Білик – подарували слухачам пісню «Душа» – надзвичайно емоційний, вражаючий твір, який у повній мірі розкрив багатство вокалу співачок. Солістка Народної естрадної студії «Модерн» Юлія Гнип, учасниця телевізійного шоу «Ментор» під керівництвом Костянтина Меладзе на телевізійному каналі «Інтер» виконала композицю «Listen» з репертуару Beyoncé. Прозвучала також пісня Beyoncé “Love On Top” від народної естрадної студії «Модерн».

модерн

Дякуємо нашим митцям за незабутній новорічний подарунок!