zastavka

Цими днями освітянська спільнота міста й країни святкує сторіччя від дня народження видатного педагога-гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського. Криворізький педагогічний не залишився осторонь цих урочистостей, запропонувавши до уваги студентів і викладачів низку заходів з нагоди цієї ювілейної дати.

suhomlynsky250918 21

Постать Василя Сухомлинського є знаковою для нашого університету. Кафедра педагогіки спільно з бібліотекою за участі студентів фізико-математичного факультету й представників ЗМІ організувала й провела святковий захід до 100-річчя від дня народження видатного українського педагога.

suhomlynsky250918 27

«Педагогічна й літературна спадщина гуманіста, мислителя й педагога В. О. Сухомлинського» – таку назву отримав захід, який об’єднав студентів, викладачів і бібліотекарів, небайдужих до спадщини Вчителя зі Школи Радості.

suhomlynsky250918 26

Студенти ІІ курсу фізико-математичного факультету – Дар’я Денисенко, Сурен Костюк, Аліна Гебель та Вікторія Грищенко – разом зі своїм викладачем загальної педагогіки доцентом І. А. Волощук підготували низку презентацій, у яких розповіли про життя й діяльність Василя Олександровича Сухомлинського, його філософію роботи з дітьми та роздуми про головну мету виховання маленької людини.

suhomlynsky250918 7

Фахівці бібліотеки КДПУ – Л. П. Абдула, О. А. Дікунова й Є. О. Лімонова – підготували тематичну книжкову виставку «Педагогіка серця у спадщині В. О. Сухомлинського», віртуальну книжкову виставку «Світлий храм педагогічної мудрості Василя Сухомлинського» й бібліографічний огляд «Мудра людина зі щирим серцем».

suhomlynsky250918 18

Директор бібліотеки, кандидат філологічних наук, доцент Г. М. Віняр, підсумовуючи захід, наголосила: «Цінності, які все своє життя сповідував Василь Олександрович вічні, тому й сьогодні ми з теплотою та вдячністю згадуємо видатного педагога-новатора, чуйну людину, палкого патріота – Василя Олександровича Сухомлинського».