vitalnya1212 3

12 грудня 2018 року на базі бібліотеки Криворізького педагогічного відбулася чергова зустріч у традиційній «Літературній вітальні». Цього разу з шанувальниками прекрасного зустрілися криворізькі поетеси – Вероніка Ніжинська й Оксана Зоря.

Органічне поєднання мистецтв і ліричність настроїв стали лейтмотивом творчої зустрічі. Викладачі й студенти психолого-педагогічного факультету й факультету української філології, бібліотекарі й представники мистецької громадськості міста мали нагоду не тільки насолодитися поетичними творами й піснями в авторському виконанні, а й переглянути експозицію чудових акварельних пейзажів від Оксани Зорі – поетеси, барда й художниці.

vitalnya1212 2

Особливу атмосферу мистецької події на початку зустрічі створила лірична пісня у виконанні авторки – Вероніки Ніжинської. Пані Вероніка – медик за фахом; працює у реанімаційному відділенні перинатального центру. Робота з маленькими пацієнтами надихає поетесу: чимало її творів написано саме в години нічних чергувань й присвячено роздумам про внутрішній світ дитини, дитячі долі й переживання.

vitalnya1212 1

Одним із урочистих акордів творчої зустрічі стало авторське виконання пісні Оксани Зорі «Україна» на музику Марії Михайличенко. Пісенні дуети змінювала динамічна й емоційна, світла лірика; учасники події мали можливість й помилуватися виробами мистецтва орігамі, створеними пані Оксаною.

vitalnya1212 4

«Вражає талант поетес, погляди на життя. Особливо сподобалися авторські пісні у їх виконанні», – поділилася враженнями від творчої зустрічі студентка психолого-педагогічного факультету Даниїла Городецька.

Більше фото у галереї