sv fim 9

5 квітня 2019 року в головному корпусі КДПУ відбулася «Студентська весна» факультету іноземних мов. Молодь підготувала захоплюючу виставу за мотивами п’єси «Моя чарівна леді» видатного англійського драматурга Бернарда Шоу.

sv fim 2

Актову залу було заповнено вщент: публіка охоче зібралася в очікуванні непересічного дійства. З перших хвилин шоу стало зрозуміло – вистава знайшла свого глядача.

sv fim 5

Все почалося зі знайомства з головними героями п’єси – професором фонетики Гіґінсом, полковником Пікерінгом, і звичайною дівчиною на ймення Еліза Дулітл. Після нетривалої розмови друзі помітили: Еліза має неабиякі проблеми з вимовою, смаком і гарними манерами. Як справжні джентльмени, вони вирішили допомогти дівчині перетворитися на істинну леді й отримати можливість вступити до омріяного університету.

sv fim 3

Першим кроком до перевтілення у витончену особу є культура мовлення. Вокальний номер «Дівка в сінях стояла» розкрив мелодійність, виразність і багатство української мови. А хореографічна композиція «Там, де ми є» нагадала: не так вже й важливо, де саме ми знаходимося, якщо в наших серцях жива мова нашого народу.

sv fim 4

Знання й дотримання правил етикету – ознаки, за якими завжди можна відрізнити справжню пані. Майстер-клас із гарних манер став вдалою знахідкою студентів факультету іноземних мов для власної інсценізації фрагменту «Пігмаліону». А під час номеру «Інтерв’ю» кожен охочий отримав чудову можливість вдосконалити свої знання з мовленнєвого етикету.

sv fim 6

Чи може леді бути не жіночною? Звісно, що ні. Елізі пощастило: вона отримала можливість повчитися цьому мистецтву у студенток факультету іноземних мов. Яскравий перфоманс «Майже модель» засвідчив: кожна з дівчат може створити неповторний новий імідж, ідеальний саме для неї.

sv fim 7

Хореографічний номер «Ніби тону» водночас і зворушив присутніх, і надихнув на нові звершення.

sv fim 1

Шукати й знаходити себе – ще одна порада, якою скористалася головна героїня шоу. Заснований на геометричних гармоніях виступ «У просторі бажань» розкрив багатогранність людського життя. А у вокально-хореографічній композиції «Якщо мрієш» витончена душа Елізи досягла справжнього весняного розквіту.

sv fim 8

«Неможливо домогтися внутрішньої чистоти, якщо ви брудні зовні», - нагадує нам Бернард Шоу, автор п’єси «Пігмаліон», сюжет якої надихав сьогодні творчий колектив факультету іноземних мов. Тож пам’ятаймо: чарівна леді живе у кожній з нас!