inoz_1

Криворізький державний педагогічний університет постійно співпрацює та підтримує зв’язки з іншими країнами. Координатором цього процесу є відділ міжнародних зв’язків. Про особливості навчання іноземних здобувачів  дізнався прес-центр.

inoz_2
Відділ міжнародних зв’язків вибудовує нову освітню траєкторію задля орієнтації та адаптації освітнього процесу до європейських і світових стандартів. Цьому процесу сприяють тісні зв’язки з провідними країнами такими як: Німеччина, Польща, Румунія, Австрія, Канада, Великобританія, США, Боснія і Герцеговина, Португалія, Сербія тощо.

Щорічно Криворізький педагогічний стає базою для навчання іноземних студентів. Підготовка іноземців та осіб без громадянства в університеті здійснюється згідно із Законами України «Про вищу освіту», «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про закордонних українців», «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» та іншими нормативно-правовими документами.

inoz_3
У 2020 – 2021 навчальному році альма-матер випускає 25 іноземних студентів. Переважна більшість – здобувачі вищої освіти з Туркменістану, які навчалися на денному відділенні. Крім цього, серед випускників є і представник Німеччини, який заочно отримував бажану кваліфікацію.

inoz_4
Експрес-опитування серед центральноазійської громади показало, що значна частина студентів сумує за батьківщиною і має намір повернутися додому, деякі з них – продовжити навчальну діяльність. Особливо приємним є те, що декілька здобувачів освіти планують вступати до магістратури.

Криворізький педагогічний вітає іноземних студентів і бажає успіхів у професійній діяльності!