180921 1

Студентська молодь Криворізького педагогічного завжди користується нагодами для цікавої міжнародної співпраці та академічного нетворкінгу. 5-11 вересня 2021 року другокурсники спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література німецька) поринули в атмосферу іншомовного спілкування, відвідавши конференцію «Barock in Böhmen mit allen Sinnen» в університеті м. Пардубіце (Чехія).

«У історії людства не так багато епох, які так сильно змінили обличчя світу, як бароко. Бароко значно вплинуло на ландшафт Богемії у гармонійному поєднанні з природою цього краю», зазначено в програмі конференції, присвяченої одній з найвеличніших епох в історії світового мистецтва, яку відвідали студенти ІІ курсу факультету іноземних мов Карина Євтушенко й Олександр Школяр. Одним з організаторів конференції став доктор філологічних наук, викладач кафедри іноземних мов університету м. Пардубіце Ян Чапек, що вже кілька років плідно співпрацює з Криворізьким педагогічним у межах різних програм міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти.

180921 3

Робочими мовами конференції були англійська та німецька; саме їх опановують К. Євтушенко й О. Школяр у нашому університеті. Студенти познайомилися з учасниками конференції, прослухали лекції «Мистецтво бароко в Богемії», «Тридцятилітня війна та її наслідки. Валленштейн», мали можливість поставити запитання лекторам і долучитися до обговорення.

180921 2

Німецькомовними (з можливістю англійського перекладу) були й екскурсії Пардубіце та Прагою. Другокурсники поринули в неповторну атмосферу старовинного європейського міста, відвідували замки й фортеці, барокові сади й палаци, слухали барокову музику, насолоджувалися стравами й милувалися архітектурою епохи.

«Це була чудова мовна практика, адже ми безпосередньо спілкувалися з носіями німецької та англійської, обговорювали почуте на лекціях і ділилися враженнями від екскурсій. Нам було нескладно адаптуватися в німецькомовному середовищі», - розповіла прес-центру Карина Євтушенко. Студенти планують і надалі користуватися можливостями міжнародної співпраці, на кшталт програми Erasmus+, мріють отримати досвід навчання за обміном. Другокурсники переконані: це варто спробувати кожному здобувачу вищої освіти.

Бажаємо нашій студентській молоді нових яскравих вражень для успішної професійної підготовки!

16736
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок