erasmus 1

Громада Криворізького педагогічного дедалі активніше долучається до міжнародної наукової співпраці. 27 листопада 2019 року в конференц-залі університету відбулася презентація програми Європейського Союзу Еразмус+ для науковців і здобувачів вищої освіти.

erasmus 2

У заході взяли участь науково-педагогічні працівники й аспіранти КДПУ. Проректорка з наукової роботи, д. пед. н., проф. В. А. Гаманюк наголосила: «Еразмус+ – це програма Європейського Союзу, яка підтримує академічну мобільність, пропонує та реалізує спільні проекти у сфері освіти й професійної підготовки. Можливостями цієї програми нині користуються і в Криворізькому педагогічному: наші студенти та викладачі постійно беруть участь у проектах за ключовими напрямками міжнародного наукового співробітництва».

erasmus 3

Начальник відділу міжнародних зв'язків, викладач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання В. О. Турський ознайомив присутніх з можливостями програми у сфері вищої освіти й підкреслив: «Наші студенти, магістранти, аспіранти та викладачі можуть взяти участь у напрямку КА1, який передбачає короткостроковий термін навчання, стажування, викладання або підвищення кваліфікації у країнах ЄС».

erasmus 4

Спікер детально зупинився на умовах участі в програмі, повідомив про можливості отримання грантів і стипендій для здобувачів вищої освіти та науковців, окреслив шляхи здійснення міжнародних обмінів і розповів про спільні магістерські програми Erasmus Mundus з отриманням диплому про вищу освіту в Європі.

erasmus 5

Можливості у сфері вищої освіти в рамках напрямку КА1: Академічна мобільність чекають на талановитих і цілеспрямованих представників університетських громад.

Бажаємо нашим науковцям і здобувачам вищої освіти плідної співпраці із зарубіжними колегами
та успішної реалізації нових академічних проектів!
9452
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок