win auto dto 1

Криворізький педагогічний університет завжди пишається своєю талановитою молоддю. Днями студентка факультету дошкільної і технологічної освіти посіла ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт».

win auto dto 1

Щорічно представники факультету дошкільної і технологічної освіти стають призерами всеукраїнських конкурсів і олімпіад. Цей рік не став винятком. Честь нашого університету на науковому конкурсі захищала студентка спеціальності «Професійна освіта (Транспорт)» Юлія Мосузенко.

win auto dto 1

Цьогорічним організатором конкурсу стала кафедра транспортних технологій Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Учасниками події були переможці І туру конкурсу, проведеного на базі закладів вищої освіти, де вони навчаються.

win auto dto 1

Ю. Мосузенко підготувала свою наукову роботу за темою «Визначення вибору пасажирами оптимального маршруту на міському пасажирському транспорті». Її праця вирізнялася точністю, логічним і системним викладом матеріалу.

«Тема цієї роботи була обрана не випадково: вона безпосередньо стосується й моєї спеціальності, і проблем, пов'язаних із перевезенням пасажирів у нашому місті. Головним аргументом на користь вибору саме цієї теми стала моя зацікавленість логістикою, транспортними засобами, тим, як люди визначають раціональність маршрутів і перевезень. Під час написання роботи у мене особливо не виникала думка про те, що вона може посісти призове місце, але все ж я вирішила спробувати», – зазначає Юлія.

win auto dto 1

Організація ІІ туру конкурсу передбачала два етапи: перший етап – рецензування робіт; другий етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції. У силу об’єктивних причин очний етап події було скасовано.

Комісія ухвалила рішення про підбиття підсумків за результатами І етапу ІІ туру, відповідно до яких студентка КДПУ Юлія Андріївна Мосузенко була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Криворізький педагогічний вітає переможницю із першими науковими здобутками!

11261
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31