om1

Прес-центр продовжує ознайомлювати з науково-методичною роботою кафедр КДПУ. Цього разу йтиметься про творчих викладачів кафедри образотворчого мистецтва.

om2

Основним напрямком діяльності членів кафедри є робота над колективним проєктом «Реалізація кваліфікаційних вимог і фахових компетентностей в процесі підготовки майбутніх учителів образотворчого мистецтва». Головною метою цього дослідження є аналіз чинних навчальних програм, сучасних методик і праць провідних учених задля визначення оптимальних шляхів набуття студентами фахових предметних компетентностей.

om3

Крім спільної роботи, викладачі виконують індивідуальні дослідження мистецько-педагогічного спрямування. Обсяг роботи (тези або стаття) кожен викладач обирає самостійно. Наукові результати членів кафедри будуть надруковані в провідній фаховій періодиці.

om4

Варто зазначити, що для того, щоб навчити студентів різноманітних художніх технік, науково-педагогічним працівникам необхідно постійно вдосконалювати власні вміння та навички. Саме тому викладачі приділяють велику увагу особистій творчій діяльності, експонуючи свої роботи на виставках різного рівня.